Etkinlikler 18 NİSAN 2018 / 16:10

IoT EurAsia, kıtaların bağlantı noktasında cihazları bağladı

Nesnelerin bugünü ve yarının konuşulduğu IoT EurAsia konferansı, 500’ü aşkın üst düzey sektör profesyonelini, Hilton Bosphorus İstanbul’da bir araya getirdi.

Konferansın ana temasında yer alan IoT Platformları, Veri Güvenliği, Connectivity, Akıllı Algoritmalar, Yapay Zeka etkinlik katılımcıları için yepyeni bir katma değer boyutunun kapılarını araladı. Avrasya bölgesinde bir ilk olan IoT EurAsia, konuklarına sanal ortamda fikirlerini interaktif bir şekilde geliştirme imkanını bu sundu.Enerji, Sağlık, Üretim, Kamu, Ulaşım, Perakende, Finans başta olmak üzere yeniliklerin ve teknolojinin sektörel bazda inceleneceği etkinlikte, lider isimler nesnelerin interneti ile birlikte gelecek değişimin, iş dünyasında yaratacağı etkileri sektörel bazda tartıştı. IoT EurAsia 2018’in en ilgi çekici içeriklerinden biri ise endüstri liderleri tarafından katılımcıların sorularının yanıtlandığı, derinlemesine vaka analizlerinin yapıldığı ve sohbet tadında geçen eş zamanlı yuvarlak masa toplantıları oldu.

Fayez Kharbat (Saudi Aramco & MESA International), Cengiz Ultav (TTGV), Özlem Vidin Engindeniz (Mercedes-Benz Türk), Tibor Komróczki (MOL Group), Eddie Segal (MTS Group), Valeriano Donzelli (GE Power) gibi teknoloji dünyasını şekillendiren sektör liderleri, yön gösterici deneyimleri ve mevcut stratejileri sorgulatacak yeni trendleri katılımcılara aktardı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics