Etkinlikler 28 EYLÜL 2017 / 11:50

İş mükemmelliğine giden yol

Bimser Çözüm İş Mükemmelliği 2017, bu yıl 4 Ekim Çarşamba günü Lütfi Kırdar ICEC’de gerçekleşecek. Farklı sektörlerden konuşmacıların, işlerinde mükemmelliğe ulaşma yolunda Bimser çözümleri ile yaşadıkları deneyimleri, katılımcılarla paylaşacak.

Bu yıl 4.sü, “Birlikte…” temasıyla düzenlenecek etkinlik kapsamında, gün boyu ana salonda sürecek sunumlarda, Bimser çözümlerini merak eden ziyaretçiler, bu çözümlere dair izlenimleri, çözümlerden yararlanan kurumların temsilcilerinden dinleme imkanı elde edebilecek. Bimser çözümleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler, etkinlik alanında yer alacak Bimser Çözüm yöneticileri ve danışmanlarıyla görüşebilecek. Ana salondaki sunumlara ek olarak, bu yıl da düzenlenecek toplantılarda ve etkinlik alanında açtıkları stantlarda, Bimser Çözüm ortakları, uzmanlık alanlarıyla ilgilenen etkinlik ziyaretçileri ile bir araya gelebilecek. Ziyaretçi katılımının ücretsiz olduğu Bimser Çözüm İş Mükemmelliği 2017’ye katılmak için, etkinliğin internet sitesi olan www.ismukemmelliği.com adresindeki kayıt formunu doldurmak gerekiyor.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN