Etkinlikler 16 NİSAN 2013 / 13:13

İstanbul Biyometri Konferansı 2013

Proline Bilişim, Uluslararası İstanbul Biyometri Konferansı’nda; küresel uzmanları, şirket yöneticilerini, akademisyenleri ve üst düzey devlet görevlilerini, geleceğin şehirlerinin en önemli unsurları arasında görülen biyometrik kimlik doğrulama sistemlerini konuşmak üzere bir araya getirecek.

Parmak damar izi, avuç damar izi, yüz tanıma ve retina analizi gibi tüm dünyada gelişmiş ülkelerde kullanılmaya başlanan biyometrik çözümlerin en yeni örneklerinin masaya yatırılacağı Uluslararası İstanbul Biyometri Konferansı 2013, 29-30 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek.  Açılış konuşmasını Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’ın yapacağı iki günlük konferansta birçok yeni teknoloji ayrıntılı olarak ele alınacak.

29-30 Mayıs tarihlerinde İstanbul Marriott Hotel Asya’da düzenlenecek etkinlik kapsamında ayrıca güncel biyometri çözümlerinin tanıtılacağı bir fuar da bulunuyor. Etkinlikteki ana başlıklar arasında; biyometride kilit teknolojiler, biyometri teknolojilerinin avantajları, parmak izi, avuç/parmak damar izi, iris, yüz ve ses tanıma teknolojileri, biyometride yeni standartlar ve hükümet politikaları bulunuyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN