Etkinlikler 16 NİSAN 2013 / 13:13

İstanbul Biyometri Konferansı 2013

Proline Bilişim, Uluslararası İstanbul Biyometri Konferansı’nda; küresel uzmanları, şirket yöneticilerini, akademisyenleri ve üst düzey devlet görevlilerini, geleceğin şehirlerinin en önemli unsurları arasında görülen biyometrik kimlik doğrulama sistemlerini konuşmak üzere bir araya getirecek.

Parmak damar izi, avuç damar izi, yüz tanıma ve retina analizi gibi tüm dünyada gelişmiş ülkelerde kullanılmaya başlanan biyometrik çözümlerin en yeni örneklerinin masaya yatırılacağı Uluslararası İstanbul Biyometri Konferansı 2013, 29-30 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek.  Açılış konuşmasını Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’ın yapacağı iki günlük konferansta birçok yeni teknoloji ayrıntılı olarak ele alınacak.

29-30 Mayıs tarihlerinde İstanbul Marriott Hotel Asya’da düzenlenecek etkinlik kapsamında ayrıca güncel biyometri çözümlerinin tanıtılacağı bir fuar da bulunuyor. Etkinlikteki ana başlıklar arasında; biyometride kilit teknolojiler, biyometri teknolojilerinin avantajları, parmak izi, avuç/parmak damar izi, iris, yüz ve ses tanıma teknolojileri, biyometride yeni standartlar ve hükümet politikaları bulunuyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics