Etkinlikler 24 NİSAN 2017 / 09:23

Java Day için geri sayım başladı!

İstanbul iş hayatının birçok alanında olduğu gibi teknoloji alanında da birçok önemli etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Birçok sektörden katılımcıyı bir araya getiren bu etkinlikler aracılığıyla teknolojinin nabzını tutmak, güncel gelişmelerden haberdar olmak mümkün. Özellikle yazılım sektörü için başı çeken etkinliklerden biri de Java Day Istanbul.

 

Java Day Istanbul ülkemiz bilişim dünyasına değer katmak, güvenlik, IoT, Bigdata, Devops, Cloud ve yazılım geliştirme konularında güncel teknolojiler, gelişmeler ve yönelimlerden IT dünyasını haberdar etmek amacıyla Istanbul Java User Group (Istanbul JUG) tarafından her yıl organize edilen bir yazılım konferansı.

 

Konularında uzman birbirinden değerli birçok yerli ve global yazılımcının katılımı ile bu yıl üçüncüsü düzenlenen konferans 6 Mayıs 2017 tarihinde Dedeman Otel Bostancı’da gerçekleştirilecek. Google, Oracle, Ebay gibi global markalardan olduğu gibi; Peak Games, İyzico, Turkcell gibi Türk teknoloji şirketlerinden yöneticiler de konuşmacı olarak konferansta yer alıyor.

 

Java Day Istanbul yazılım konferansı için  çok az bir süre kaldı. Etkinlik ile ilgili gelişmeleri sizin için özetledik.

 

Java Day Istanbul

Java Day Istanbul 2017 yazılım konferansı 1 keynote, 36 konuşmacı, 5 paralel oturum ile 22 gönüllü Istanbul Java User Grup üyesi ve sponsorların desteği ile 6 Mayıs 2017 tarihinde Dedeman Bostancı Otel'de gerçekleşecek. 
 

Konferans Programı Açıklandı.

Google, Elastics, Red Hat, Oracle gibi global markalardan olduğu gibi; Peak Games, İyzico, Turkcell, Hürriyet gibi Türk teknoloji şirketlerinden yöneticiler de  konuşmacı olarak konferansta yer alıyor. "Usable Software Design" konusu ile Alexandru Bolboaca keynote konuşmasını yapacak. Programı incelemeyi unutmayın!
 

Kimler Katılıyor?

Java Day Istanbul yazılımcılar, teknoloji şirketleri ve girişimciler arasında etkin bir ağ kurulmasına olanak sağlıyor. Bu yıl 500 üzerinde katılımcıyı  ağırlayacak olan etkinlikte IT ve yazılım sektörünün önde gelen isimleriyle tanışma imkânı yakalamanız mümkün!
 

Ücretsiz Full Stack Programı Devam Ediyor.

Full Stack Developer eğitimleri hızla devam ediyor. Nisan ayı itibari ile sadece Java Day Istanbul konferansına katılanlar için online (40 saat ) çeşitli konuları içeren dopdolu eğitimler vermeye devam ediyor. Kayıt olmak için geç kalmadınız. Tüm oturumlar kayıt altına alınmakta ve kullanıcılar ile paylaşılıyor.
 

Gelişmelerden Habersiz Kalmayın!

Teknoloji hızlı gelişiyor, en son gelişmelerden haberdar olmak için Java Day İstanbul 2017‘ye katılmak harika bir fırsat.Facebook ve Twitter sosyal medya hesaplarından konferans günü boyunca canlı yayın videoları ve duyurular yapılacak.Takip etmeyi unutmayın!

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics