Etkinlikler 19 MART 2018 / 10:57

Java Day İstanbul için geri sayım başladı

Java Day Istanbul, ülkemiz bilişim dünyasına değer katmak, güvenlik, IoT, Bigdata, Devops, Cloud ve yazılım geliştirme konularında güncel teknolojiler, gelişmeler ve yönelimlerden IT dünyasını haberdar etmek amacıyla Istanbul Java User Group (Istanbul JUG) tarafından her yıl organize edilen bir yazılım konferansıdır. Java Day Istanbul yazılım konferansı içerik ve detaylarını sizler için özetledik.

Java Day Istanbul 2018 yazılım konferansında 32 oturum eş zamanlı olarak 3 salonda 5 Mayıs 2018 tarihinde dördüncü kez Hilton İstanbul Kongre ve Fuar Merkezinde gerçekleşecek. Bu sene ilk defa düzenleyeceğimiz sektörlerinde öncü kişilerle merak ettiğiniz konular etrafında tartışma fırsatı bulacağınız 10 Round Table oturumu sizleri bekliyor. Satın aldığınız biletlerden elde edilen gelirler ile Java Day Kids'e destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Konferans Programı Açıklandı

Amazon, Vaadin, Red Hat, Jetbrains,Twitter, Salesforce gibi global markalardan olduğu gibi; Peak Games, Bidolubaskı, İyzico, Trendyol gibi Türk teknoloji şirketlerinden yöneticiler de  konuşmacı olarak konferansta yer alıyor. Venkat Subramaniam 'Let's Get Lazy' başlıklı bir konuşma yapacak. Programı incelemeyi unutmayın.

Kimler Katılıyor?

Java Day Istanbul yazılımcılar, teknoloji şirketleri ve girişimciler arasında etkin bir ağ kurulmasına olanak sağlıyor. Bu yıl 1000+ üzerinde yerli ve yabancı katılımcıyı ağırlayacak olan etkinlikte Softech, Obss, innova, Cybersoft, Sony, Kod Gemisi, IBTech, inomera gibi birçok kurumsal firma ekipleri ile etkinlikte yer alacak. IT ve yazılım sektörünün önde gelen isimleriyle tanışma imkânı yakalamanız mümkün.

Festival Havasında Etkinlik Sizleri Bekliyor

Sponsorlarımızın ve destekçilerimizin katkıları ile alışageldik konferans tarzının dışına çıkıyoruz. 4 yıldır bizi destekleyen Peak Games başta olmak üzere Jetbrains, Udemy, Bidolubaskı, Crossover, Kodcu.com ve Oracle’a ve bizi destekleyen Spora, Dentapolitan, Bind-U, Codela, Papatya Bilim Yayıncılık'a teşekkür ederiz. Sponsor ve destekçilerimizin katılımcılara özel düzenlendiği etkinlikleri ve sürpizleri kaçırmayın.

Etkinliğe Kayıt Olmak ve Diğer Detayları Öğrenmek İçin: https://javaday.istanbul/

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics