Etkinlikler 14 ŞUBAT 2013 / 17:43

Kaliteli ve verimli iş süreçleri toplantısı

HP Yazılım’ın Platin Çözüm Ortağı olan 4S Bilgi Teknolojileri, HP Yazılım ile ortak olarak ‘Kaliteli ve Verimli İş Süreçleri’ başlığı altında 4S Bilkent Teknoloji Çözüm Merkezi’nde kamu müşterilerine yönelik bir yuvarlak masa toplantısı düzenledi. Toplantıda kaynakların etkin kullanımını, iş birimlerinin ekibe kazandırılmasını ve projelerin zamanında tamamlanmasını sağlayan yazılımların kurumlar için önemi ve uygulamaları katılımcılar ile paylaşıldı.

HP Yazılım EMEA Kıdemli Çözüm Danışmanı Çağlar Doğan ve 4S Teknoloji Çözümler Grubu Lideri Serdar Zeybek’in açılış konuşmaları ile başlayan toplantı 4S Test Hizmetleri Grup Yöneticisi Okan Çakmak ve 4S Kurumsal Teknoloji Danışmanı Onur Eroğlu’nun Uygulama Yaşam Döngüsü ve Uygulama Hizmet Kalitesi sunumları ile devam etti.

Sunumlar sonunda daha önce kamu kurumlarına uygulanmış projeler anlatılırken katılımcıların sorularına cevap verildi. Katılımcılar doğru uygulanmış yazılımlar ile düşük maliyetle kendi kurumlarının ihtiyaçlarına nasıl çözüm bulabileceklerini, kurumlarına neler kazandırabileceklerini, yazılım geliştirme süreçlerinde uyulması gereken kuralları ve canlı ortamlarda hizmet kalitesini arttırmanın yöntemleri konusunda bilgi aldılar.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN