Etkinlikler 02 MART 2017 / 17:25

Kamuda BT Yönetişimi ve Endüstri 4.0 destekçilerinden, Dr. Bilgehan Baykal

2017 yılının ilk platformu “Kamuda BT Yönetişimi ve Endüstri 4.0” Panel YöneticisiDr. Bilgehan Baykal ile etkinlik hakkında konuştuk.Teknoloji Platformları Etkinlikleri Nedir?

Teknoloji Platformları, güncel ‘’Teknoloji’’ konularının paylaşıldığı etkinlik ve aynı içerikteki ‘BTHaber Özel Ek ve Dosyası’ ile etkileşimli bir paylaşım platformu olma özelliğine sahiptir. ‘’Teknoloji Platformları’’, özel sektör yöneticileri ile teknolojide söz sahibi kuruluşların yöneticilerini 2006’dan bu yana her yıl BTHaber dosyasında ve platform konferanslarında buluşturmaya devam ediyor.
 
BTHaber bu platformlarda, gündemdeki sıcak konuları, haberlerin perde arkasını, uzmanların görüşleriyle iş dünyasına sunuyor. Platform konuları konferanstan evvel aynı konuda hazırlanan BTHaber Özel Dosyası ile başlıyor. Ardından Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi  ile ‘’Teknoloji Platformları’’ konferanslarında teknoloji alanındaki sunumlar ve panellerde etkileşimli paylaşım ortamı yaşanıyor. Gerçekleştirilen platformlar sonrasında yayınlanan BTHaber Özel Eki ile etkinlik detayları tüm BThaber okuyucuları ile paylaşılıyor.
 
2017 yılı içerisinde “Kamuda BT Yönetişim” isimli Teknoloji Platformu’nın Ankara’da, “Siber Güvenlik 4.0 ve Felaket Yönetimi”, “Dijital Evrim” ve “Dijital Ekosistem: IoT ve M2M” isimli, Teknoloji Platformları’nın da İstanbul’da gerçekleşmeleri planlanmaktadır.

www.teknolojiplatformlari.com.tr

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN