Etkinlikler 03 NİSAN 2013 / 17:03

Kişisel verilerin korunması konferansta tartışılacak

Bahçeşehir, Sabancı ve İstanbul Bilgi Üniversitesi tarafından düzenlenen konferansta kişisel verilerin korunması tartışılacak.

Bahçeşehir Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliği ile 4-5 Nisan 2013 tarihlerinde “Kişisel Verilerin Korunmasının Geleceği: “Büyük Umutlar” başlıklı konferans düzenlenecek.

Bahçeşehir Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin işbirliği ile düzenlenen “Kişisel Verilerin Korunmasının Geleceği: “Büyük Umutlar” başlıklı konferans, konuya ilişkin ulusal ve uluslararası alandan pek çok uzmanın bir araya geleceği etkin bir tartışma ortamı yaratmayı hedefliyor.

4 -5 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek konferansa; Jean Gonié (Microsoft, Gizlilik Politikası, Avrupa Orta Doğu ve Afrika Direktörü), Mike Yeh (Assistant General Counsel, Microsoft, Redmond Washington), Daniel PRADELLES (HP, EMEA Gizlilik Yöneticisi), Melina VIOLARI (Facebook, Kurallar ve Gizlilik Yöneticisi-EMEA) ile Sabancı, Bahçeşehir ve İstanbul Bilgi Üniversitelerinden konuda uzman akademisyenler katılacak.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN