Etkinlikler 08 MART 2013 / 16:36

Koç Üniversitesi'nde iki yeni seminer

Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü bünyesinde faaliyet gösteren Design Lab, iki ayrı etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Koç Üniversitesi Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi’nde (ANAMED) düzenlenecek seminerlerden ilki deneyim tasarımı alanında bir öncü olan Kaliforniya Güzel Sanatlar Fakültesi Tasarım Stratejisi MBA Programı Başkanı Nathan Shedroff tarafından 11 Mart Pazartesi günü 18.30 – 20:30 saatleri arasında verilecek. İkinci etkinlik ise, Hitman: Absolution, Alan Wake, Battlefield 3 gibi oyunların yapımında “motion capture (hareket yakalama)” tarafını üstlenen Imagination Studios ekibi tarafından 13 Mart Çarşamba günü 18:00 – 20:00 saatleri arasında, sinema ve dijital oyun animasyonlarında, sanal karakterlere gerçekçi hareketler kazandırmak için kullanılan teknolojiler hakkında olacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN