Etkinlikler 13 NİSAN 2017 / 15:31

Konya BTvizyon Anadolu Toplantıları destekleyeni Özben Miçooğulları - Sonicwall

6 Nisan 2017 tarihinde Konya’da gerçekleşen BTvizyon Anadolu Toplantıları sponsorlarından Sonicwall Türkiye’nin Ülke Satış Lideri Özben Miçooğulları, fidye yazılımlarına karşı korunmanın yollarını anlattığı sunumunda şu bilgileri katılımcılarla paylaştı:

“Son zamanlarda siber korsanların bir numaralı tercihi fidye yazılımları. Türkiye’de en çok bilinenleri 2015 başında ortaya çıkan Cryptolocker ve son zamanlarda etkisi artan Cryptowall. Çoğu yazılımdan daha çok update olan yazılımlar bunlar. Fidye yazılımları ciddi bir risk. Bu riski azaltmanın temel yöntemi ise yeni nesil firewall teknolojileri. SonicWall Grid İstihbarat Teşkilatı ile dünyanın herhangi bir yerinde ortaya çıkan bir zararlı, anında merkezlerimizde değerlendirilip, gerekli imzalar oluşturuluyor ve tüm bu 1 milyon cihaz için kullanılmaya başlanıyor. Dolayısıyla müşterilerimiz bu zararlılardan korunmuş oluyor. Firewall markaları arasında, sürekli olarak 48 saat içinde gerekli update’leri yapan iki markadan biri Sonicwall ve üreticinizin bu önlemi almaması demek, exploit kit’lere karşı açıklarınız olması demek.”
 


 

BTvizyon Toplantıları Anadolu Toplantıları


BTvizyon Anadolu Toplantıları Bilişim teknolojilerine ilişkin güncel ve gelecek vizyonların, deneyimlerin, bilgilerin, ürün ve çözümleriniz paylaşıldığı toplantı platformudur."BTvizyon Anadolu Toplantıları" etkinlikleri; önde gelen bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki firmaların buluşturulmasını amaçlar. Bu toplantılar, bilişim teknolojileri sağlayıcılarının, hedefledikleri potansiyel kullanıcılar ile gelecek vizyonlarını paylaştıkları, ürünlerinin ve çözümlerinin tanıtımını yaptıkları ve örnek uygulamalarını gösterdikleri buluşma ve pazarlama platformlarıdır. 2002 yılında Anadolu'nun çeşitli illerinde gerçekleşmeye başlamış olan BTvizyon etkinliklerinde sağlayıcılar, yirmi dakikalık zaman dilimlerinde teknoloji sunumlarını yaparak, çözüm gösterileri alanlarında ürünlerini ve çözümlerini tanıtırken, mevcut ve aday müşterileriyle birebir yüz yüze görüşme olanağı bulmaktadırlar.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics