Etkinlikler 03 MAYIS 2013 / 17:26

Markaların geleceği İstanbul'da şekillenecek

Sürdürülebilir Markalar Konferansı San Diego, Londra ve Rio’dan sonra 16-17 Mayıs’ta İstanbul’da Swissôtel The Bosphorus’da “Revolution Will Be Branded” teması ile gerçekleştirilecek.

Küresel marka devrimi tüm hızıyla gerçekleşirken; Sustainable Brands İstanbul –Sürdürülebilir Markalar 2013 Konferansı, sürdürülebilirlik, marka ve inovasyon liderlerini öğrenmek, paylaşmak ve geleceği şekillendirmek için bir araya getiriyor. Dünyanın öncü şirketlerini, geleneksel tüketim modellerini sorgulamak ve yeni fikirler yaratmak amacıyla aynı çatı altında buluşturuyor.

İnsanoğlunun yaratıcılık ve yenilikçilik ile iş dünyası ve bununla birlikte dünyayı değiştirebileceği inancıyla kurulan Sürdürülebilir Markalar Konferansı’nın amacı farklı perspektiflere sahip, farklı disiplinlerden gelen bireylerin iyimser ve işbirlikçi bir atmosferde birbirleri ile iletişime geçmelerini ve ortak bir vizyon yaratmalarını sağlamak.

Sürdürülebilir markaların yaratıcılarını Rio, Londra ve San Diego’dan sonra bu yıl ilk kez İstanbul’da buluşturacak olan “Sustainable Brands-Sürdürülebilir Markalar Konferansı” dünyanın en ilham verici küresel değişim liderlerini ağırlayacak.

Dünyanın en güçlü pazarlama liderlerinden Unilever Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Marc Mathieu’nun yanı sıra, en iyi 10 pazarlama kitabından biri olan “We First” ün yazarı Simon Mainwaring, yüzlerce kuruluş için değişimi yönlendiren sistemin yaratıcısı ve Worldview Thinking’in kurucusu John Marshall Roberts, markalarda radikal yeniliklerin aranılan ismi Dragon Rouge’un CEO’su Dorothy Mackenzie, stratejik pazarlama iletişiminin deneyimli ismi, Saatchi&Saatchi S’in CEO’su Annie Longsworth, BASF’nin Kurumsal Marka Yönetimi Başkan Yardımcısı Baerbel Arnold-Mauer da konferansa katılacak ve geleceğe yön veren görüş ve deneyimlerini paylaşacak  liderler arasında yer alıyor.

ABD’de yeni iş modellerine geçişte 6 yıldan bugüne şirketlerin referans noktası olan Sustainable Brands küresel ağına katılan Türkiye, dünyanın en ilham verici küresel sürdürülebilir marka liderleri buluşmasına ev sahipliği yapacak. Sürdürülebilir markaların yaratıcılarını Rio, Londra ve San Diego’dan sonra bu yıl ilk kez İstanbul’da buluşturacak “Sustainable Brands-Sürdürülebilir Markalar Konferansı”, 16-17 Mayıs tarihlerinde İstanbul Swissôtel’de gerçekleşecek.

Unilever Sürdürülebilir Yaşam Planı ile sürdürülebilir büyüme konusundaki kararlılığını sergileyen Unilever Türkiye’nin Stratejik Çözüm Ortaklığıylagerçekleşecek olan konferans, ilk yılında, dünyanın en güçlü pazarlama liderlerinden Unilever Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Marc Mathieu’yu ağırlayacak.

Yaratıcı paylaşımlar ve beyin fırtınalarıyla marka dünyası için sürdürülebilirlik ekseninde çözümler ve stratejilerin ortaya konduğu bir platform yaratacak olan Sustainable Brands-Sürdürülebilir Markalar Konferansı’nın diğer önde gelen marka liderleri ise şöyle: yarını şekillendiren markaların bugünkü iletişim stratejileri üzerine çalışan, Culture of Future’un kurucusu Jody Turner, Toprakta çözünen ilk ayakkabı markası Oat Shoes’un yaratıcısı Christiaan Maats; İngiliz sürdürülebilir iletişim şirketi Futerra’nın CEO’su ve swishing.com (gönüllü değiş-tokuş) etkinliğinin öncüsü Lucy Shea,“Sustainable Brands” platformunun yaratıcısı Koann Vikoren Skrzyniarz.

Platin sponsorluğunu BASF’nin üstlendiği konferansın Bronz sponsorluğunu ise Schneider Electric ve Jotun paylaşıyor. THY’nin resmi havayolu sponsoru olarak destek vereceği; Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve WWF’nin de katkıda bulunduğu konferansın basın sponsorluğunu CNBC-e ve SKY Türk 360; iletişim sponsorluğunu ise Ünite İletişim üstleniyor.

Detaylı bilgi içinhttp://www.sustainablebrandsistanbul.com  veya http://www.surdurulebilirmarkalarkonferansi.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics