Etkinlikler 11 HAZİRAN 2017 / 21:27

Matrix Marka Lansmanı Ankara'da gerçekleştirildi

04 Haziran 1997 yılından bugüne değin, katma değerli ağ teknolojileri ürün ve çözümlerini portföyünde barındırarak sektöre öncülük eden Simet Teknoloji Sanayi Ticaret A.Ş., 2017 yılı Ocak ayı itibariyle sektörün ve bilişim profesyonellerinin kullanımına sunduğu Matrix markasının lansman programını gerçekleştirmiş ve içinde bulunduğumuz bu kıymetli ayı değerli iş ortaklarına verdiği iftar daveti ile karşılamıştır.

 

Hindistan menşeyli Matrix firması ile gerçekleştirdiği iş birliğini ‘Hepsi Bir Arada İletişim Çözümleri ile Matrix’ sloganı doğrultusunda kanal yapısına duyuran Simet, bu iş birliği sonucunda özellikle Telekom ve Güvenlik ürünleri alanında çözümlerini arttırmayı hedeflemektedir. 20 yıllık tecrübe ve bilgi birikiminin ön görüsü ile Bilgi Teknolojileri Sektörü’ne yön verebilme özelliğine sahip olduğunu bir kez daha göstermiş olan Simet Teknoloji, 2017 yılını da kararlılıkla verimli geçirdiğini tüm sektör ortaklarının bilgilerine sunmuştur.

08.06.2017 Perşembe günü, Matrix yetkililerinin, basın mensuplarının ve 20 yıldır aynı yolda yürüdüğü iş ortaklarının katılımı ile gerçekleştirilen tanıtım toplantısı ve iftar daveti, Simet Teknoloji Sanayi Ticaret A.Ş. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Sayın Zehra KURT’un açılış konuşması ve tüm davetliler arasında oldukça beğeni toplayan ‘Dünden Bugüne Simet’ sunumu ile başlamıştır. Simet’in gelişime ve ilerlemeye olan inancı üzerine vurgu yapan sayın KURT ‘20 yıldır her bir yeni günü, kuruluşunun ilk günü gibi heyecan ve azim ile yaşayan Simet Teknoloji, yarınları da, zaman içerisinde biriktirdiği tecrübelerinin ışığı ile aydınlatır ve inançla karşılar’ bildiriminde bulunmuştur. Matrix Bölge Satış Müdürü Sayın Dhaval Bhagora ise gerçekleştirdiği ürün tanıtım sunumunda, Matrix çözümlerine yer verdiği gibi ‘Türkiye pazarında 20 yıllık tecrübesi bulunan Simet Teknoloji ile ortaklık yapmak bizim için bir onurdur, Matrix ürünleri ve çözümleri Simet ile sağladığımız ortaklık neticesinde Türkiye pazarına başarıyla girecektir’ vurgusunda bulunmuştur. Etkinlik kapsamında teknik içerikli sunum gerçekleştiren, Matrix Kıdemli Ön Satış Mühendisi Sayın Pankil Sheth ise, davetliler ile teknik detayları paylaşmış ve etkinlik salonunda kurulmuş olan ürün standında da tarafına yöneltilen tüm soruları içtenlikle yanıtlamıştır.

 

İftar saati ile birlikte tanıtım etkinliğini sonlandıran Simet, iftar yemeği esnasında gerçekleştirilmek üzere davetlileri için hazırladığı sürprizler ile, tüm kuruluş işleyişinde önem verdiği memnuniyet değerini, düzenlediği organizasyonlarda da fazlası ile sağladığını göstermiş bulunmaktadır. Canlı olarak gerçekleştirilen Ney Dinletisi ve Semazen Gösterisi, tüm davetliler tarafından oldukça ilgi ve beğeni ile karşılanmış olup, organizasyon iyi dilekler ve gelecek etkinliğin sabırsızlıkla bekleneceği vurgusu yapan iş ortaklarımızın tebrikleri ile sonlandırılmıştır.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN