Etkinlikler 04 NİSAN 2017 / 14:25

Mayasoft, HPE Partner Kickoff etkinliğinden iki ödülle döndü

Hewlett Packard Enterprise (HPE), 24-25 Mart 2017 tarihlerinde HPE Partner Kickoff organizasyonuyla Türkiye’deki iş ortaklarıyla buluştu. HPE’nin teknoloji vizyonunun ve yeni yatırımlarıyla ilgili bilgilerin paylaşıldığı etkinlikte aynı zamanda 2016 yılında başarılı olan iş ortaklarına ödülleri takdim edildi. Mayasoft 2016 yılında göstermiş olduğu performans nedeni ile iki ayrı dalda ödüle layık görüldü. Bu ödüller "En Yüksek Büyüme Gösteren İş Ortağı" ve "Rekabette En Başarılı Proje" alanlarında  oldu.

 

Mayasoft Genel Müdürü Yasin Aşır “Yaptığımız başarılı projeler sonrası HPE tarafından layık görülen bu ödüller yeni dönem çalışmalarımız için bizleri daha da fazla motive etmiş ve bizlere önemli bir sorumluluk yüklemiştir. Proje yaklaşım tarzımız çözüm odaklı olup müşterilerimize fiyat performans noktasında en iyi çözümü sunmak için nitelikli danışmanlık hizmetlerimizi aynı zamanda kurumsal eğitimlerimizle de taçlandırıyoruz. HPE ile olan güçlü işbirliğimiz projelerimizde müşterilerimize avantaj olarak yansımakta. Projelerimizde öncelikli olarak HPE tarafından sunulan yenilikçi ürünleri tercih ederek HPE’nin tüm Türkiye’de sağladığı yaygın servis ağı sayesinde projeler sonrasında da müşterilerimizin en iyi hizmeti almasını sağlıyoruz. Önümüzdeki dönemde de daha fazla katma değerli proje üreterek müşterilerimize katı sağlamaya devam edeceğiz. Bu doğrultuda da kadromuzu her geçen gün genişletiyoruz. ” sözleriyle görüşlerini iletti.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN