Etkinlikler 16 NİSAN 2013 / 11:28

Melekler girişimcilerle buluşacak

BIC Angel Investments, 19 Nisan Perşembe günü İstanbul Maslak Urban Station’da 16.00-20.00 saatleri arasında girişimciler ile buluşacak. 

2013 yılında beş projeye yatırım yapma hedefi ile yola çıkan BIC Angel Investments girişimcilerle buluşacak. Etkinliğe kayıt olan girişimciler, projelerini kendilerine ayrılan süre içerisinde tanıtma imkânı bulacaklar. BIC Angel Investments, bir melek yatırımcı şirketi olarak girişimcilere finansman sağlamanın yanı sıra muhasebe, denetim, finansman, pazarlama gibi idari hizmetlerle kurumsallaşmalarına ve yapılandırılmalarına katkıda bulunuyor. 

Türkiye’nin girişimcilik potansiyeli yüksek 

2013 başından bu güne İstanbul, Ankara ve İzmir’de gerçekleştirilen yedi etkinlik kapsamında 100’ün üzerinde projeyi değerlendirmeye aldıklarını söyleyen BIC Angel Investments’ın Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Joachim Behrendt, Türkiye’de girişimciliğe yönelik önemli bir eğilim olduğunu söyledi. Joachim Behrendt, BIC Angel Investments olarak finansman sağlamanın yanında girişimcilere ihtiyaç duydukları her noktada danışmanlık sunarak hızlı ve sağlıklı büyümelerine katkıda bulunduklarını sözlerine ekledi. Behrendt  kurumsal firmaların büyük bütçelerle aldığı bu tip profesyonel hizmetlerin yatırımın bir parçası olarak startup’lara sunulması önemli bir katma değer olarak ortaya çıktığının altını çizdi.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte yer almak için https://urbanstationbicangels.eventbrite.com adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics