Etkinlikler 16 NİSAN 2013 / 11:28

Melekler girişimcilerle buluşacak

BIC Angel Investments, 19 Nisan Perşembe günü İstanbul Maslak Urban Station’da 16.00-20.00 saatleri arasında girişimciler ile buluşacak. 

2013 yılında beş projeye yatırım yapma hedefi ile yola çıkan BIC Angel Investments girişimcilerle buluşacak. Etkinliğe kayıt olan girişimciler, projelerini kendilerine ayrılan süre içerisinde tanıtma imkânı bulacaklar. BIC Angel Investments, bir melek yatırımcı şirketi olarak girişimcilere finansman sağlamanın yanı sıra muhasebe, denetim, finansman, pazarlama gibi idari hizmetlerle kurumsallaşmalarına ve yapılandırılmalarına katkıda bulunuyor. 

Türkiye’nin girişimcilik potansiyeli yüksek 

2013 başından bu güne İstanbul, Ankara ve İzmir’de gerçekleştirilen yedi etkinlik kapsamında 100’ün üzerinde projeyi değerlendirmeye aldıklarını söyleyen BIC Angel Investments’ın Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Joachim Behrendt, Türkiye’de girişimciliğe yönelik önemli bir eğilim olduğunu söyledi. Joachim Behrendt, BIC Angel Investments olarak finansman sağlamanın yanında girişimcilere ihtiyaç duydukları her noktada danışmanlık sunarak hızlı ve sağlıklı büyümelerine katkıda bulunduklarını sözlerine ekledi. Behrendt  kurumsal firmaların büyük bütçelerle aldığı bu tip profesyonel hizmetlerin yatırımın bir parçası olarak startup’lara sunulması önemli bir katma değer olarak ortaya çıktığının altını çizdi.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte yer almak için https://urbanstationbicangels.eventbrite.com adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN