Etkinlikler 11 MART 2014 / 14:54

Mobil Teknolojiler Günü 9 Nisan'da

Her yıl heyecanla beklenen Mobil Teknolojiler Günü etkinliğinin tarihi belli oldu. Bu yıl 13.’sü, 9 Nisan’da, İstanbul Marriott Hotel Asia’da gerçekleşecek olan Mobil Teknolojiler Günü, her yıl olduğu gibi birçok sektörden büyük firma temsilcisini bir araya getirecek. Ayrıca Kelime Oyunu Programından tanıdığımız Sunucu Ali İhsan Varol da özel konuşmacı olarak etkinlikte yer alacak.Univera, gerçekleştirdiği başarılı projeler kadar her yıl düzenlediği Mobil Teknolojiler Günü etkinliğiyle de adından söz ettiriyor. Univera’nın sunduğu mobil teknolojilerin firmalara kazandırdıklarının ve başarı hikayelerinin paylaşıldığı etkinlik, katılımcı firmalara sistemin nasıl yürüdüğü, firmalara katkılarını direkt kullanıcılardan örneklerle duyma fırsatı veriyor.

Farklı sektörlerden firmaların Satış, Bilgi İşlem, Lojistik yöneticilerinin bir araya geleceği etkinlikte, bu sene de Univera çözümleri ile satış – dağıtım, depo yönetimi konularında başarıya ulaşmış firmalar deneyimlerini paylaşacak. Yapı, FMGC, kozmetik, tütün, hizmet gibi farklı sektörden konuşmacı olarak katılacak firmalar, Univera projelerinin öncesini / sonrası ve getirilerini anlatacak.

9 Nisan’da gerçekleşecek 13. Mobil Teknolojiler Günü’nde tema bu sene “yenilik” olacak. Univera’nın yaygın kullanılan satış dağıtım yönetimi çözümü EnRoute Panorama’nın tam 9 yeni modülü de etkinlikte kullanıcılara sunulacak. Bu yılın stratejisini “ihtiyaçlar doğrultusunda çözüm üretmek” olarak belirleyen Univera, etkinlikte, 9 yeni modülüyle kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri paylaşacak.

 Univera Genel Müdürü Cüneyt Ersin: “Bu yıl bizim için yeniliklerle başladı, bu şekilde de gidecek. Stratejimizi tamamen yazılım üzerine kurduğumuz 2014 yılı ürün geliştirmelerinin ve yeni modüllerin yılı olacak. Özellikle çözüm ortaklığı yaptığımız Microsoft ile gerçekleştirdiğimiz geliştirme ile kullanıcılarımıza Windows 8 üzerinde de çözümlerimizi çalıştırma imkanı sunuyoruz. Bununla birlikte mobil satış dağıtım yönetimi çözümümüz EnRoute Panorama için geliştirilen 9 yeni modülümüz var. Herbiri kullanıcı ihtiyaçlarından yola çıkarak geliştirdiğimiz modüller. Her yıl büyük heyecan ve istekle gerçekleştirdiğimiz Mobil Teknolojiler Günü de tüm bu yeniliklere sahne olacak.

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics