Etkinlikler 23 ŞUBAT 2017 / 11:20

Netaş, dünyanın en büyük mobil teknolojiler etkinliği Mobile World Congress’te

Türkiye’nin dijital geleceğinin mimarı Netaş, bu yıl 27 Şubat – 2 Mart 2017 tarihlerinde  Barcelona'da düzenlenecek dünyanın en büyük mobil teknolojiler etkinliği Mobile World Congress’te  Türkiye’de ürettiği teknolojileri tüm dünyaya  aktarmaya hazırlanıyor.

 

Türkiye’nin lider dijital dönüşüm şirketi Netaş, Dünya GSM Birliği (GSMA) tarafından İspanya'nın Barcelona kentinde düzenlenen ve mobil iletişim dünyasının kalbinin attığı Dünya Mobil Kongresi 2017’de yeni nesil teknoloji çözümleri ile yer alacak. 
 

27 Şubat – 2 Mart tarihlerinde Barcelona’da düzenlenecek Dünya Mobil Kongresi 2017’de Netaş, Türkiye ve bölgenin lider sistem entegratörü olma vizyonuyla geliştirdiği inovatif çözümleri, büyük dijital dönüşüm projelerini dünyanın dört bir tarafından gelen katılımcılara aktaracak.  
 

Bu yıl, “Mobile. The Next Element” temasıyla düzenlenecek etkinlik kapsamında 5. Salon - K70 numaralı stantta yer alacak Netaş, 50 yıllık tecrübesi ve yetkinliğiyle lider sistem entegratörü olarak gerçekleştirdiği büyük dijital dönüşüm projelerini ve telekom sektörüne özel yazılımlarını 4 gün boyunca ziyaretçilere sergileyecek. 4/5G çözümlerini,  kablosuz genişbant erişim teknolojisini, nesnelerin interneti (IoT) ve farklı sektörlere özgün yazılım projelerinin yanı sıra NOVA markası altında siber tehditlere karşı geliştirdiği güvenlik ve multimedya çözümlerini, yönetilen hizmetleri içeren Netaş Siber Operasyon Merkezi ile birlikte dünyaya tanıtacak. 
 

Her yıl İspanya’nın Barcelona şehrinde düzenlenen dünyanın en büyük mobil teknolojiler etkinliği olan Dünya Mobil Kongresi, yaklaşık 100.000’den fazla ziyaretçiyi, 800’e yakın operatörü ve 300’ye yakın şirketi bir araya getiriyor. Dünyanın lider teknoloji şirketlerinin katıldığı etkinliğe dünyaca ünlü konuşmacılar katılım gösteriyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics