Etkinlikler 16 MART 2017 / 14:59

Netoloji, Marmara bölgesindeki iş ortaklarıyla buluşuyor!

Operasyonel faaliyetlerini İstanbul Ataşehir, Ar-Ge faaliyetlerini Ankara Üniversitesi Teknopark’ta yürüten Netoloji, tüm Türkiye’de ve yurtdışındaki yetkin iş ortakları ile birlikte iş süreçlerinin otomasyonuna yönelik bütünleşik çözümler sunmaktadır. 


BPM alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firması olan Netoloji, E-Flow BPM ile müşterilerinin mevcut iş süreçlerini geliştirmelerine ve dijitalleştirmelerine katkı sağlar. Netoloji 'nin her ölçekten ve farklı sektörden müşterileriyle birlikte giderek yükselen başarı grafiğinin ardında, gelişen teknolojileri hızla takip edip ülkemiz şartlarına uyarlaması, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla birlikte BPM alanında uzmanlaşmış iş ortakları bulunmaktadır.

 

Son yıllarda dünyada ve ülkemizde önemi giderek artan BPM uygulamalarının Türkiye’ deki en büyük temsilcilerinden olan Netoloji, ülkemizde bu alanda giderek artan ihtiyacı geliştirdiği E-Flow BPM ile karşılamaktadır. Sektörde BPM alanındaki en büyük iş ortaklığı yapısına sahip olan Netoloji yetkin tüm iş ortaklarıyla bu alandaki hizmetlerini sürdürmeye ve hızla gelişmeye devam etmektedir.

 

Kurulduğu ilk günden itibaren iş ortaklığı yapısına büyük önem veren Netoloji, hızla gelişen ve değişen müşteri ihtiyaçlarına en etkin çözümleri birlikte sağlayabilmek adına 31 Mart 2017 tarihinde Limak Euro Asia Hotel’de Marmara bölgesindeki iş ortaklarıyla ilk buluşmasını gerçekleştirecek. Düzenlenecek etkinlikle Netoloji iş ortaklığı yapısı, E-Flow BPM uygulamasındaki yenilikler, satış stratejileri, E-Flow Cloud ve E-Flow Mobil başta olmak üzere tüm yenilikler iş ortaklarıyla paylaşılacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics