Etkinlikler 24 NİSAN 2013 / 11:48

Ödeme teknolojileri konuşulacak

[caption id="attachment_39539" align="alignleft" width="280"] Cardtek Group CEO’su Ayşe Nil Sarıgöllü[/caption]

Cardtek Group  tarafından düzenlenen CardSmart Bosphorus etkinliği, 8 Ekim tarihinde İstanbul Ceylan Intercontinental Hotel’de gerçekleştirilecek. 2009 yılından beri farklı sektörlerden temsilcileri bir araya getiren etkinlikte, akıllı telefonlar üzerinden sanal cüzdan ve kart sistemleri uygulamaları, çok daha yayılması öngörülen biyometrik çözümler, şehir kartlar, üniversitelere, spor tesislerine özel uygulamalar, temassız teknolojiler, ödeme sistemlerine özgü ödeme platformları gibi konular ele alınacak.


Dünyanın en yenilikçi bankacılık sistemleri arasında Türkiye’nin gösterildiğinin altını çizen Cardtek Group CEO’su Ayşe Nil Sarıgöllü, Türkiye’de ödeme standartlarının üstünde çözümler geliştirildiğini belirterek CardSmart Bosphorus’ta, bu yıl inovasyona yönelik en iyi uygulama örneklerinin sergileneceğini ve etkinlikte iş mükemmeliyetinin öne çıkacağını söyledi.


CardSmart Bosphorus’ta geçtiğimiz yıl AllCard, ASB, Austriacard, BKM, Eureka, MasterCard, Turkcell, Oracle, Visa, NXP, Zebra Technologies gibi şirketlerin ödeme endüstrisi üzerine geliştirdikleri teknolojiler paylaşılmış, 19 farklı ülkeden bine yakın katılımcı bir araya gelmişti.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics