Etkinlikler 24 NİSAN 2013 / 11:48

Ödeme teknolojileri konuşulacak

[caption id="attachment_39539" align="alignleft" width="280"] Cardtek Group CEO’su Ayşe Nil Sarıgöllü[/caption]

Cardtek Group  tarafından düzenlenen CardSmart Bosphorus etkinliği, 8 Ekim tarihinde İstanbul Ceylan Intercontinental Hotel’de gerçekleştirilecek. 2009 yılından beri farklı sektörlerden temsilcileri bir araya getiren etkinlikte, akıllı telefonlar üzerinden sanal cüzdan ve kart sistemleri uygulamaları, çok daha yayılması öngörülen biyometrik çözümler, şehir kartlar, üniversitelere, spor tesislerine özel uygulamalar, temassız teknolojiler, ödeme sistemlerine özgü ödeme platformları gibi konular ele alınacak.


Dünyanın en yenilikçi bankacılık sistemleri arasında Türkiye’nin gösterildiğinin altını çizen Cardtek Group CEO’su Ayşe Nil Sarıgöllü, Türkiye’de ödeme standartlarının üstünde çözümler geliştirildiğini belirterek CardSmart Bosphorus’ta, bu yıl inovasyona yönelik en iyi uygulama örneklerinin sergileneceğini ve etkinlikte iş mükemmeliyetinin öne çıkacağını söyledi.


CardSmart Bosphorus’ta geçtiğimiz yıl AllCard, ASB, Austriacard, BKM, Eureka, MasterCard, Turkcell, Oracle, Visa, NXP, Zebra Technologies gibi şirketlerin ödeme endüstrisi üzerine geliştirdikleri teknolojiler paylaşılmış, 19 farklı ülkeden bine yakın katılımcı bir araya gelmişti.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN