Etkinlikler 01 KASIM 2017 / 15:21

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu’nun düzenlediği Think Talk Case Speech 19 Kasım’da!

 

  ODTÜ Genç  Girişimciler Topluluğu, hayatın her alanında yapıcı ve  yaratıcı çözümler üreten, fark yaratacak  vizyona  sahip her insanı girişimci olarak tanımlıyor. Düzenlediği etkinlikler ile Ankara Girişimcilik ekosisteminin bir parçası haline gelen topluluk , bu sene ilk defa 19 Kasım 2017 tarihinde Ankara Crowne Plaza’da Think Talk Case Speech’i  düzenliyor. Etkinlik eş zamanlı gerçekleşen iki ayrı ana bölümden oluşuyor. Bunlar ;

 

  • Vaka  Analizi
  • Girişimcilik Seminerleri

 

  Vaka  Analizi bölümünde Türkiye’nin Çeşitli yerlerinden takımlar halinde katılan yarışmacılar uzman mentorler eşliğinde kendilerine sunulan bir vaka karşısında hareket planı, iş modeli, gelir planı gibi projeler hazırlamaya çalışacaklardır. Proje sunumlarından sonra jürinin vereceği karar sonucunda dereceye girenlere ödülleri takdim edilecektir.Ödüllerimiz:

 

1.Takıma Sabancı Üniversitesi’nde %100 Burslu MBA/Finans Eğitimi

2.Takıma Silikon Vadisi’nde 1 Aylık Girişimcilik Eğitimi

3.Takıma Bilge Adam Bilişim Grubu’nda Ücretsiz Eğitim

4.Takıma Endless Abroad ile İstenilen Ülkede Yurtdışı Dil Eğitimi

 

  Girişimcilik seminerlerinde ise katılımcılar girişimcilik ekosistemine yön veren isimlerin yapacağı konuşmaları dinleme fırsatı yakalayacaklar.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN