Etkinlikler 30 OCAK 2013 / 11:07

Olympus Fotoğraf Yarışması Başladı

Olympus Türkiye ve Zoom İthalat tarafından düzenlenen “Olympus ile Keşfet!” temalı fotoğraf yarışması başladı.

Serbest konulu yarışmada, katılımcıların çeşitli ödüllere sahip olma şansına erişeceği açıklandı. Amatör profesyonel ayrımı olmaksızın isteyen herkesin katılabileceği yarışmaya, e-posta yoluyla gönderilecek fotoğraf gönderilebileceği belirtildi. Yarışmaya son katılım tarihi ise 3 Nisan 2013 olarak belirlendi. Yarışmanın kazananları ödüllerini, 11-14 Nisan 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan Photo&Digital Fotoğraf Fuarı’nda alacağı belirtildi.

Yarışmaya katılım koşulları şu şekilde:
* Fotoğraf yarışmasına amatör/profesyonel herkes katılabilir.

* Yarışmanın konusu serbesttir.

* Yarışmaya en fazla iki fotoğraf gönderilebilir. Fotoğraflar siyah-beyaz veya renkli olabilir.

* Yarışmaya katılacak fotoğraflar yarisma@fotografdergisi.com e-posta adresine gönderilecektir.

* E-postanın konu/subject bölümüne “Olympus Fotoğraf Yarışması” yazılıp, mail içerisine ad-soyad, doğum tarihi, fotoğrafların nerede çekildiği, telefon numarası ve adres yazılması gerekmektedir.

* Yarışmaya katılım için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.18 yaşını doldurmamış fotoğraf tutkunları velisinin rızası ile yarışmaya katılabilir.

* Gönderilecek fotoğraflar JPEG formatında, her bir fotoğrafın dosya boyutu en az 200KB, en fazla 1MB arasında olmalıdır. Ödül kazanan fotoğrafların orijinal boyutları daha sonra istenecektir.

* Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacıtarafından çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait fotoğrafların olduğu gibi veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir.

* Ödül kazananların hediyeleri 11-14 Nisan 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan Photo&Digital Fuarı’nda verilecektir. Fuar sırasında ödül töreninde bulunamayan yarışmacılara ödülleri daha sonra ulaştırılacaktır.

* Posta sunucularındaki ve internet hatlarındaki gecikme veya kayıplardan Olympus Türkiye, Zoom İthalat ve Fotoğraf Dergisi sorumlu olmayacaktır.

* Yarışmaya e-posta göndererek katılan herkes yukarıdaki kuralları aynen kabul etmiş sayılacaktır.

Yarışmanın ödülleri ise şu şekilde:
Birinciye: Olympus PEN E-PL3 + 14-42mm + 40-150mm

İkinciye: Olympus SZ-31 MR iHS

Üçüncüye: Olympus VR-360

5 adet Mansiyon: Lowepro fotoğraf çantaları (Photo Traveller 150, Nova 140, Event Messanger 100, TLZ 45, Edit 120)

 

Son KatılımTarihi: 03 Nisan 2013

Sonuç Bildirim Tarihi: 10 Nisan 2013

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics