Etkinlikler 03 EKİM 2017 / 18:28

Oracle'dan yeni ürün duyuruları

San Francisco Oracle Open World yeni duyurularla zenginleşiyor

Kurumsal veritabanı platformları için çıtayı yükseltmeye devam eden Oracle, Amazon’un Maliyetinin Yarısına 10 Kat Daha Hızlı Performans Sergileyen ve Kendi Kendini Yöneten Veri Ambarı Bulutundan sonra birçok yeni ürün daha duyurdu.
 
Genel performans, depolama kapasitesi, ağ bant genişliği ve otomasyon alanlarında önemli donanım ve yazılım geliştirmeleri içeren yeni nesil Oracle Exadata X7, Kanal pazarlamacılarına dolaylı satıcıları, katma değer yaratan bayileri ve distribütörleri ile bağlantı kurmalarına yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış ilk dijital veri ürününü ve son olarak kapsamlı bir dizi PaaS özelliklerinin yanısıra bankaların ve finans teknolojisi kurumlarının ortak bir bulut platformu üzerinde işbirliği yapabilmesini sağlayan bir açık API çalışma çerçevesini de içeren açık bankacılık insiyatifini duyurusu San Francisco Oracle open World etkinliğinde duyurulmuş oldu.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN