Etkinlikler 17 TEMMUZ 2017 / 15:57

Penta Teknoloji’ye Bilişim 500’te 7 ödül

Bilişim sektörünün ilk ve tek referans kaynağı olma niteliği taşıyan Bilişim 500 – İlk Beş Yüz Bilişim Şirketi Araştırması sonuçlarına göre Penta Teknoloji Bilgi Teknolojileri alanında üçüncü sırada yerini aldı.

Bu yıl 18.si gerçekleşen bilişim sektörünün en geniş kapsamlı araştırması olan ''Bilişim 500 – İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ Araştırması'' sonuçları açıklandı. Türkiye’nin önde gelen 500 bilişim şirketinin yer aldığı listede Penta Teknoloji, Bilgi Teknolojileri kategorisinde 2016 yılında gerçekleştirdiği cirosu ile üçüncü sırada yer aldı.


Penta Teknoloji, bunun yanı sıra; Sunucu, Çevre Birimleri, Masaüstü Bilgisayar ve OEM Ürünleri, Veri Yedekleme ve Depolama Donanımı, Tablet ve Taşınabilir Bilgisayar, Tüketim Malzemeleri kategorilerinde de birinci sıraya yerleşti. Penta Genel Müdürü Mürsel Özçelik, elde edilen başarıyı şu sözlerle değerlendirdi; “Hep daha ilerisini hedefleyerek çalışma prensibimiz bize bu mutluluk veren sonuçları yaşatıyor. Sadece cirosal olmayan bu ilerleme daha ideal bir şirket yapısı, şirketin pazardaki algısı, daha verimli iş süreçleri, daha mutlu müşteri ve çalışanlar için konulan hedeflerin bütününü kapsıyor. Katma değerli dağıtıcılık ilkemizle son teknolojileri ve müşteri eğilimlerini yakından takip ederek fark yaratan çözümler geliştiriyoruz. Sunduğumuz uçtan uca çözümler, tam donanımlı teknoloji merkezimiz ve teknik uzmanlarımızla iş ortaklarımızla her adımda beraber ilerliyoruz. Hedeflerimize giden yolda her zaman siz değerli iş ortaklarımızla ilerleyeceğiz.” 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics