Etkinlikler 23 ŞUBAT 2017 / 12:04

Proje Yönetimi Profesyonelleri Dinamikler 2017’de Buluşuyor

Adı İstanbul Proje Yönetimi Derneği (İPYD) ile özdeşleşen Dinamikler 2017, 18. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi, 13 - 14 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Hilton Kozyatağı Otelinde gerçekleştirilecek.

Farklı sektörlerden 300’ü aşkın proje yöneticisi ve üst düzey yöneticiyi buluşturacak kongrenin ana oturum konuşmacıları arasında Korn Ferry CEO’su Şerif KAYNAR, BKM Genel Müdür Yardımcısı Celal CÜNDOĞLU, Microsoft Genel Müdür Yardımcısı Cavit YANTAÇ ve BetaKorp Kurucusu ve İş Modeli Strajejisti Baran KORKUT olacak. 12 genel ve paralel oturumun gerçekleştirileceği kongrede, 40’ın üzerinde seçkin konuşmacı iletişim, yazılım, inşaat, üretim, enerji başta olmak üzere farklı alanlarda edindikleri proje yönetimi bilgi birikimlerini ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşılacak.

 

Microsoft ve Yapı Kredi’nin ana sponsor olarak destek verdiği kongrenin diğer sponsorları ve destekçileri arasında 1inşaat.biz, Agile Turkey, ARKİTERA, BT Haber, ÇözümPark, EGİAD – Ege Genç İşadamları Derneği, HABERLER.com, KalDer – Türkiye Kalite Derneği, Mentornity, Optimist, PMI-TR – Project Management Institute Turkey Chapter, PYD – Proje Yönetim Derneği, REHAU, Scrum Turkey, Software Craftsmanship Turkey ve UPYE – Uluslararası Proje Yönetimi Enstitüsü Derneği yer almakta. Proje yönetimi alanında edinilmiş değerli bilgilerin ve tecrübelerin aktarılacağı kongre hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşılabilir.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN