Etkinlikler 14 ŞUBAT 2017 / 09:51

Proticaret'ten E-Ticaret semineri 15 Mart'ta gerçekleştirilecek

E-ticarete adım atanlar ya da yeni başlayacaklar için ilk toplantılarını geçtiğimiz ay gerçekleştiren Proticaret, gördüğü ilgi üzerine daha profesyonel bir kadro ile ikincisini düzenliyor.

E-Ticaretin can damarı olan yazılım, iletişim ve ödeme sistemi konularında davetlilerin olacağı etkinliğin ilk toplantısı 5 Ocak 2017’de 37 e-ticaret girişimcisi ile gerçekleştirilmişti.

 

Proticaret’in ‘e-ticaret bizim işimiz’ sloganıyla düzenleyeceği 2. etkinlik 15 Mart günü, Ümraniye Belediyesi Tantavi Sosyal Tesisleri’nde yapılacak. 

 

Seminer çalışmasında e-ticaret konusunun bilir kişisiSalih Çaktı, e-ticaret yazılımları konusunda tecrübeli Volkan Kundurayapan, ülkemizde ücretsiz e-ticaret yazılımlarını piyasaya sunan Proticaret’in Kurucu Ortağı Salih Sarı, Hosting konusunun uzmanı Markum’un Pazarlama Sorumlusu Haydar Özkömürcü, Ödeme sistemleri kuruluşu iPara’nın Satış ve Müşteri İlişkileri Müdür Yardımcısı Ufuk Yüksel , Yeni nesil iletişim şirketi Pasifik Telekom’un CEO’su İbrahim Cındık, e-ticaret ile ilgili PR ve tanıtımları anlatacak olan Digital Varlıklar Grubu CEO'su Mustafa Şapçı konuşmacı olarak yer alacaklar.

 
 
ticaret Seminer
ticaret Seminer
ticaret Seminer
ticaret Seminer
ticaret Seminer
ticaret Seminer
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics