Etkinlikler 14 ŞUBAT 2017 / 09:51

Proticaret'ten E-Ticaret semineri 15 Mart'ta gerçekleştirilecek

E-ticarete adım atanlar ya da yeni başlayacaklar için ilk toplantılarını geçtiğimiz ay gerçekleştiren Proticaret, gördüğü ilgi üzerine daha profesyonel bir kadro ile ikincisini düzenliyor.

E-Ticaretin can damarı olan yazılım, iletişim ve ödeme sistemi konularında davetlilerin olacağı etkinliğin ilk toplantısı 5 Ocak 2017’de 37 e-ticaret girişimcisi ile gerçekleştirilmişti.

 

Proticaret’in ‘e-ticaret bizim işimiz’ sloganıyla düzenleyeceği 2. etkinlik 15 Mart günü, Ümraniye Belediyesi Tantavi Sosyal Tesisleri’nde yapılacak. 

 

Seminer çalışmasında e-ticaret konusunun bilir kişisiSalih Çaktı, e-ticaret yazılımları konusunda tecrübeli Volkan Kundurayapan, ülkemizde ücretsiz e-ticaret yazılımlarını piyasaya sunan Proticaret’in Kurucu Ortağı Salih Sarı, Hosting konusunun uzmanı Markum’un Pazarlama Sorumlusu Haydar Özkömürcü, Ödeme sistemleri kuruluşu iPara’nın Satış ve Müşteri İlişkileri Müdür Yardımcısı Ufuk Yüksel , Yeni nesil iletişim şirketi Pasifik Telekom’un CEO’su İbrahim Cındık, e-ticaret ile ilgili PR ve tanıtımları anlatacak olan Digital Varlıklar Grubu CEO'su Mustafa Şapçı konuşmacı olarak yer alacaklar.

 
 
ticaret Seminer
ticaret Seminer
ticaret Seminer
ticaret Seminer
ticaret Seminer
ticaret Seminer