Etkinlikler 12 ARALIK 2013 / 10:59

Samsung dostluk bağını koruyor

İzzet Keribar, Kore’de gönüllü askerlik yaptığı 1956-1957 yılları arasında çektiği tüm fotoğrafları, Samsung sponsorluğunda fotoğraf severlerle buluşturuyor.

Samsung Electronics, NX Club çatısı altında düzenlediği sergilere bir yenisini daha ekledi. Samsung sponsorluğunda gerçekleştirilen sergi kapsamında, Türkiye’nin fotoğraf duayenlerinden İzzet Keribar’ın, 1956-1957 yılları arasında Kore’de gönüllü asker olarak görev yaptığı dönemde çektiği fotoğraflar, 29 Aralık’a kadar IFSAK’ta, fotoğraf severlerin beğenisine sunuluyor.

Samsung Electronics Türkiye Dijital Görüntülemeden Sorumlu Satış ve Pazarlama Müdürü Cenk Güler, Türkiye ve Kore kültürleri arasındaki benzerliğin yanı sıra, iki ülke arasında 60 yıl öncesine dayanan bir dostluk bağı var. Samsung olarak, bu dostluk bağını daha da kuvvetlendirmek ve gelecek nesillere taşımayı kendimize görev edindik. Bununla birlikte yenilikçi yaklaşımımız ve teknolojimizle pazara yön veriyor olmak ve fotoğrafçılık sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak, en önemli amaçlarımız arasında. Bu amaç doğrultusunda, NX Club çatısı altında projelerimizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

İzzet Keribar’ın Kore’de askerlik yaptığı dönemde çektiği tüm fotoğraflar, 29 Aralık Pazartesi tarihine kadar IFSAK NX Club Galeri’de ziyaret edilebilir.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN