Etkinlikler 22 ŞUBAT 2013 / 10:41

SAP Forum Ankara'da yapıldı

Bizcon, SAP Türkiye tarafından düzenlenen SAP Forum Ankara’da sanayici ve işadamlarına finansal süreçlerde verimliliği artıran çözümler hakkında bilgi verdi. 


21 Şubat günü Ankara’da gerçekleştirilen etkinlikte Bizcon Finansal Uygulamalar Grup Yöneticisi Mete Çağlayan, katılımcılara yeni ekonomi düzeninde piyasa şartlarına ve değişkenliklerine uyumlu SAP’nin finansal çözümlerini anlattı. Çağlayan, mali muhasebe, maliyet muhasebesi, bütçe planlama, nakit akışı, hazine ve risk yönetimi gibi entegre çözümlerle finansal verimlilik artırılırken işletme sermayesini de en uygun şekilde kullanma imkanı yaratılacağının altını çizdi.


Her boyutta işletme için verimlilik


Mete Çağlayan, SAP finansal ürün ailesinin günümüz çalışanlarının farklı ihtiyaçlarına ve organizasyonun sürekli gelişen taleplerine göre şekil alabildiğini söyledi. SAP ürünlerinin esnek yapısı ile her boyutta işletme için verimlilik getirdiği vurguladı.


Çağlayan Bizcon olarak finansal süreçler üzerindeki deneyimleri ve metodolojileri sayesinde şirketlerin iş performanslarını iyileştirmelerine yardımcı olduklarını, iş hedeflerini gerçekleştirmeleri için de olanak sağladıklarını anlattı.  


Muhasebe ve finansal raporlama süreçlerini kolaylaştırın


Günümüz rekabet şartlarında her konuda hızın önemine dikkat çeken Mete Çağlayan, SAP finansal çözümlerinin yüksek doğruluk içeren hızlı raporlama sistemlerine olanak sağladığını belirtti. SAP çözümlerinin, paralel defter yapısı ile farklı finansal raporlama standardı gereksinimlerine cevap verebildiğini, zaman ve iş gücü gibi maliyetlerde tasarruf edilebildiğini de ekledi.

ETİKETLER : BIZCON Mete Çağlayan SAP

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics