Etkinlikler 04 NİSAN 2013 / 13:39

Sesteki geleceği dünyayla paylaşacak

Sestek, küresel bazda en büyük ses teknolojileri konferanslarından biri olan Voice Biometrics’te katılımcı şirketlerden biri olarak sahne alacak. 8-9 Mayıs tarihleri arasında San Francisco’da konuşmacı tanıma teknolojilerine dair trendler ve yeniliklerin konuşulacağı konferansta Sestek Genel Müdürü Serdar Karadayı da bir sunum gerçekleştirecek.

Tüm dünyada işlemlerin hızlanması ve sahtekarlığı önleme gibi konularda yükselen bir trend olan “konuşmacı doğrulama” teknolojileri, artık mobil cihazlarda da önemli bir kullanım alanına sahip olma yolunda. Dünya genelinde 20 milyon insan hızlı kimlik doğrulama için sesini kullanıyor. Sestek’in Avea Çağrı Merkezi’nde hayata geçirdiği sesli imza teknolojisi de 1.3 milyon kullanıcısı ile bu alanda dünyada ses getiren projelerden biri. Projede kullanılan Sestek Voice Verification, tümüyle Türkiye’deki Ar-Ge ekibiyle geliştirilmiş bir ürün. Sestek ile birlikte etkinliğin katılımcıları arasında yer alan Avea adına da Avea Alternatif Kanallar ve Proje Yöneticisi Gökhan Ayas, konferansta bu projeyi anlatacak ve Sestek Voice Verification ürününün Avea’ya katkılarına değinecek. Voice Biometrics Conference’da bu yılın ana teması ise “Security in a Mobile, Multifactor World", yani “Çok Faktörlü Mobil Dünyada Güvenlik” olacak.

Voice Biometrics Conference’ın Gold sponsorları arasında da bulunan Sestek konferansta ayrıca imza attığı yeni teknolojileri, bölgedeki gelişmeleri, yerel ve küresel pazara yönelik büyüme vizyonunu katılımcılara anlatacak.
ETİKETLER : Sestek

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics