Etkinlikler 30 EKİM 2013 / 14:20

Teredata’nın başarı hikayesi paylaşılacak

Teradata tarafından düzenlenen ve bu yıl yedincisi gerçekleştirilen Teradata Day etkinliği, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da birbirinden önemli şirketlerin yöneticilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Etkinliğin İstanbul ayağındaki konuşmacılardan LinkedIn İş Analitiği Baş Sorumlusu Simon Zhang, LinkedIn’in Büyük Veri çözümlerini kullanarak kısa süre içinde dünyanın en büyük profesyonel sosyal iletişim ağı olmayı nasıl başardığını aktaracak.

Veri ambarı alanında dünya lideri Teradata tarafından her yıl düzenlenen ve iş dünyasından büyük ilgi gören Teradata Day, bu yıl 7 Kasım Perşembe günü İstanbul’da, 12 Kasım Salı günü ise Ankara’da gerçekleştirilecek.

‘Veri entegrasyonu’ başlığı altında gerçekleştirilecek etkinlikte, Teradata yönetici ve uzman danışmanlarının yapacağı sunumların yanı sıra, aralarında LinkedIn, TTNET, Turkcell, SAS ve Informatica/Komtaş’ın da yer aldığı Teradata iş ortakları başarı hikâyelerini aktaracaklar.

Bu yıl yedincisi düzenlenen etkinliğin İstanbul ayağındaki konuşmacılardan biri olan LinkedIn İş Analitiği Baş Sorumlusu Simon Zhang, LinkedIn’in Büyük Veri’den nasıl yararlandığı konusunda bilgi verecek. Zhang, LinkedIn’in analitik çözümleri kullanarak satış, pazarlama ve ürün birimlerini nasıl yönettiğini ve 10 yıl içinde dünyanın en büyük profesyonel sosyal iletişim ağı olmayı nasıl başardığını Teradata Day 2013’te anlatacak. 
ETİKETLER : Teradata
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN