Etkinlikler 17 TEMMUZ 2017 / 16:56

Tmaxsoft BTvizyon Eskişehir etkinliğinde "Bakış açınızı değiştirin" dedi

 

BTvizyon Anadolu Toplantıları ismi ile düzenlenen Türkiye’deki onlarca şehirde binlerce ziyaretçiyi ağırlayan etkinlik 6 Temmuz tarihinde Eskişehir’de gerçekleşti. Bilgi teknolojileri sektörünün farklı alanlarından çok sayıda katılımcının ziyaret ettiği BTvizyon Eskişehir toplantısı Bilişim Zirvesi Etkinlik Yönetmeni Tuğsen Fıstıkçı’nın açılış konuşması ile başladı. Eskişehir’de ilk kez bir BTvizyon etkinliği düzenlemiş olmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren Fıstıkçı, Eskişehir’in tarihi ve şehir dokusu ile örnek bir Anadolu kenti olduğunun altını çizdi.
 

Tmaxsoft Türkiye Satış Müdürü Onur Aydoğan etkinliğin devamında sahneye çıkan bir diğer konuşmacıydı. “Bakış açınızı değiştirin” ismini verdiği sunumu ile birlikte değişimin mutlak olduğuna değinen Aydoğan risk almanın ve vizyonun geniş tutulmasının önemine vurgu yaptı. Henry Ford’un ünlü sözü “İnsanlara ne istediklerini sorsam daha hızlı giden bir at üretirdim” üzerinden örnek veren Onur Aydoğan bir sonraki dünyanın nasıl olacağı hakkında etkileşimli bir sunuma imza attı.

ETİKETLER : Tmaxsoft btvizyon

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN