Etkinlikler 08 OCAK 2013 / 13:46

TOSFED ödülleri sahiplerini buldu

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu’nun (TOSFED) geleneksel olarak düzenlediği Şampiyonlar Gecesi Ödül Töreni’nde P+M Team toplamda 10 kupa kazandı. 6 Ocak’ta düzenlenen törende, ralli, pist, karting, tırmanma, offroad, historic ve klasik otomobil kategorilerindeki ödüllerin sahiplerini buldu. Klasik Otomobil Kulübü geçtiğimiz sene 23 Nisan Bursa, 19 Mayıs Afyon ve 29 Ekim Edirne Rallilerini düzenlemişti. Düzenlenen bu 3 rallinin toplamında en iyi dereceyi alan şampiyonlar, TOSFED 2012 ödüllerini almaya hak kazandılar.

Gecede Pergel Grup Yarış Takımı P+M Team genel klasman ve 3 ayrı kategoride, toplam 10 kupa aldı. Sinan Evman (pilot) ve Demet Evman (copilot) Klasik Otomobil Genel Klasman 2’liğinin yanı sıra, E Kategorisi birincilik ödülünü de aldı. E Kategori üçüncülük ödülünü bu sene Romanya’dan gelerek P+M Team adına yarışan, Romanya Klasik Oto Kulübü Genel Sekreteri Giorgios Ladopuoulos (pilot) ve Cristina Ladopouolos (copilot) almaya hak kazandı. Klasik Otomobil F Kategori üçüncülük ödülünü P+M Team’den Serdar Evman (pilot) ve Zeki Baştürk (copilot) kazanırken, G Kategorisi üçüncülük ödülü ise Levent Tenim (pilot) ve Seyhan Tenim’e (copilot) takdim edildi.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN