Etkinlikler 22 OCAK 2014 / 14:30

Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı 6.kez gerçekleşecek

Pazarlama alanında dünyanın önde gelen fikir önderlerini ağırlayan “Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı”nın altıncısı 29 Ocak’ta gerçekleşiyor. Bu yılın konuğu, best seller kitap fabrikası ve pazarlama alanında deha kabul edilen Seth Godin olacak.

 Bu yıl altıncı kez gerçekleşecek Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı, 29 Ocak 2013’te,  Swissotel’de iş ve pazarlama dünyasının önde gelenleri ve Turkcell çalışanlarıyla Seth Godin’i bir araya getirecek. Yazdığı best seller kitapları ve çığır açan fikirleriyle pazarlama denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Godin, konuşmasında dünyadaki herkesin yüzleşmekte olduğu iletişim devrimini konu alarak “Hepimiz Acayibiz” başlıklı bir konuşma yapacak. Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı’nın konukları Godin’in önderliğinde endüstriyel devrimin sonunu getiren iletişim ekonomisine mercek tutacak.

Turkcell Akademi daha önce de önemli isimleri İstanbul’a getirmişti

Turkcell Akademi’nin Pazarlama Konferansları, daha önceki senelerde Amerikan başkanlık seçimlerinde Obama zaferinin arkasındaki isim olarak tanınan David Plouffe, ünlü Amerikalı sosyolog Malcolm Gladwell, insan davranışları ve ekonomi üzerine yürüttüğü çalışmalarla ses getiren Dan Ariely, sosyal medya uzmanı Charlene Li ve son olarak pazarlama alanında fikirleriyle fark yaratan Martin Lindstrom’ü ağırlamıştı.

Turkcell'in "İnsana Yatırım" ilkesi doğrultusunda stratejik gelişim ve bilgi yönetimi merkezi olan Turkcell Akademi, Pazarlama Gelişim Programları kapsamında iş dünyasına değer katan liderleri konuk etmeyi sürdürecek.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics