Etkinlikler 09 ŞUBAT 2017 / 14:07

Üçüncü Türkiye DNS Forumu 15-16 Şubat’ta İstanbul’da Gerçekleşiyor

Türkiye DNS Forumu’nun üçüncü ayağı 15-16 Şubat 2017 tarihlerinde İstanbul Conrad Otel'de gerçekleşecek.

 

ICANN tarafından düzenlenen etkinliğin amacı, Türkiye'deki ilgili taraflar ve alandaki dünya çapından uzmanlar arasında köprü kurmaktır. Katılımcılar deneyimlerini ve en iyi uygulamaları paylaşacak, küresel çapta alan adı sektöründeki gelişmeler ve ortaya çıkan iş fırsatları konularında katılımcıların bilgilerini güncelleyecektir.

 

Gündemdeki önemli konular arasında şunlar bulunmaktadır:

  • Alan adı sektöründe ortaya çıkan eğilimler
  • DNS ve Siber Güvenlik
  • Türkiye'deki İnternet Siteleri ve Sosyal Medya
  • Alan Adının Yasal Tarafları
  • Türkiye'deki Veri Koruma ve IP Yasaları 

 

Forum sırasında, 15 Şubat saat 15.00 UTC'de yapılması planlanan ICANN Çeyrek Yıllık Paydaşlar Çağrısı, Forum gündeminin bir parçası olarak yayınlanacaktır. Çeyrek Yıllık Paydaşlar Çağrısı hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Etkinliğe uzaktan katılım, etkinlik tarihi yaklaşınca internet sitesi üzerinden mümkün olacaktır. Daha fazla bilgi için lütfen Türkiye DNS Forumu internet sitesini ziyaret edin.

 

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN