Etkinlikler 01 MAYIS 2018 / 20:00

Univera Mobil Teknolojiler Günü, 17. kez gerçekleşti

Gelenekselleşen Univera Mobil Teknolojiler Günü, bu yıl 4 Nisan’da birçok firmanın katılımı ile gerçekleşti. Unitech’in ana sponsorluğunda gerçekleşen MTG, 17. kez misafirlerini ağırladı.

26 yıldır, kurumlar için teknoloji çözümleri üreten Univera, her yıl tecrübelerini, müşteri deneyimlerini ve ilham verici konukların konuşmalarını Mobil Teknolojiler Günü’nde paylaşıyor. Bu yılın teması dijital dönüşüm olan MTG, birbirinden özel konuşmacılar ve firmaların sunumları, dijital dönüşüm çözümleri ve dijitalleşme hikayeleri ile zengin içerikli bir gün oldu.Anadolu Motor, Nestlé, Imperial Tobacco ve Tamek, Univera’nın çözüm platformu Panorama ile iş süreçlerini nasıl dijitalleştirdiklerini anlatırken, fuayede stantları ile yer alan sponsor firmalar Unitech, Univis, Verifone ve iDisplay de teknolojik çözümlerini katılımcılara tanıttı.

Günün keyifli konuşmacılarından biri olan Teknoloji ve Trend Editörü M. Serdar Kuzuloğlu da kurumların dijitalleşmesi ile son tüketicinin değişen alışveriş alışkanlıklarını ve yakın gelecekte olacak kurumsal teknolojik gelişmeleri paylaştı.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Univera Genel Müdürü Cüneyt Ersin, Univera Çözümlerinin kurumlar için nerede konumlandığını, dijitalleşme süreçlerinde onlara nasıl destek olduğunu aktarırken, her geçen gün genişleyen Panorama Çözüm Ailesi ve Destek Hizmetleri ile bir yazılım firmasından çok daha fazlası olduklarını anlattı. Univera Eş Genel Müdürü Selahattin Tosuner de 2017’deki büyüme rakamlarını, genişleyen Univera AR&GE Merkezini ve sosyal sorumluluk projelerini katılımcılarla paylaşarak, her geçen yıl daha da büyüyüp gelişen bir firma olduklarına vurgu yaptı.

Yazılım çözümleri ile kurumlara teknoloji hizmeti sunan Univera, çözümlerini kurumların ihityaç ve isteklerine uygun şekilde konumlandırıp, destek hizmetleri ile tamamlıyor. Bu sayede müşterilerine her daim yaşayan ve gelişen projeler sunuyor. 17. Kez, 4 Nisan’da gerçekleşen Mobil Teknolojiler Günü’nde de müşterilerle hayata geçirilen dijitalleşme hikayeleri ve çözümlerdeki yenilikler paylaşılıyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics