Etkinlikler 17 TEMMUZ 2017 / 16:52

Vector, 20 yıllık tecrübesiyle BTvizyon Eskişehir etkinliğinde yerini aldı

BTvizyon Anadolu Toplantıları’nın Eskişehir ayağı 6 Temmuz tarihinde Anemon Hotel’de gerçekleşti. Dijital dönüşümden, akıllı şehirlere kadar pek çok konunun detaylı olarak anlatıldığı toplantı, Eskişehir için referans oldu.

BTvizyon Eskişehir toplantısında yerini alan şirketlerden biri de Vector oldu. “Endüstri 4.0 Kapsamında Veri Toplama ve İzlenebilirlik” isimli sunumu ile etkinlikte yer alan Emir Sadık Asadollahi Rad, şirket olarak sektördeki 20 yıllık tecrübelerini kurumsal mobilite, sistem çözümleri, satış sonrasi hizmetler ve yazılım çözümleri alanında rekabet avantajı sağlayan uzun vadeli bir iş ortağı olduklarını belirtti.

ETİKETLER : vector btvizyon vector

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN