Etkinlikler 01 NİSAN 2013 / 17:08

Vodafone'dan kariyer tüyoları

Pamukkale Üniversitesi İşletme Kulübü ve PERYÖN işbirliğiyle düzenlenen “7. Ulusal Kariyer Panayırı” Denizli’de gerçekleşti. Panayırda, Vodafone Türkiye’nin de dâhil olduğu seçkin firmalardan İnsan Kaynakları Müdürleri öğrencilerle buluştu.

Vodafone Türkiye’nin de dâhil olduğu seçkin şirketlerden insan kaynakları müdürlerini öğrencilerle bir araya getiren “7. Ulusal Kariyer Panayırı”, Pamukkale Üniversitesi İşletme Kulübü ve Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) işbirliğiyle Pamukkale Üniversitesi’nde düzenlendi. Türkiye’nin seçkin firmalarından insan kaynakları müdürleri öğrencilerle bir araya geldi.

Panayıra büyük ilgi gösteren öğrenciler, staj ve iş imkânları konusunda bilgi aldılar. Program dâhilinde “Üniversiteden İş Hayatına Geçerken” konulu bir sunum gerçekleştiren Vodafone Türkiye İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurul Başkan Yardımcısı Pınar Kalay, başkalarıyla rekabet etmenin kolay olduğunu belirterek, esas zor olanın insanın kendisiyle rekabet etmesi olduğunu söyledi.

Üniversite hayatında akademik başarı kadar sosyal hayatın da büyük önem taşıdığını, öğrencilerin sürekli gelişim halinde olmalarının iş hayatlarında büyük avantajlar sağlayacağını vurgulayan Pınar Kalay, sözlerini şöyle sürdürdü: “Gençlerin akademik başarılarının yanı sıra, kendilerini geliştirmek ve farklılaştırmak adına yaptıkları çok boyutlu düşünme, etki ve sonuç yaratma, kendini ve diğerlerini motive etme, değişim konularında da aktif olmalarının önemli olduğunu düşünüyoruz. Tüm Vodafone çalışanları için önemli olan kendi alanlarında en iyi noktaya gelme arzusu, çalışkanlık, yeniliğe açıklık, ilişki yönetimi ve kişisel iletişim becerilerinin yeni mezunlarımız Discover’lar için de onları başarıya götürecek değerler olduğuna inanıyoruz.“

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics