Etkinlikler 12 HAZİRAN 2013 / 10:30

WD Executive Summit gerçekleştirildi

Depolama alanında hizmet veren WD, her yıl farklı bir ülkede düzenlenen Executive Summit uluslararası organizasyonunu, bu yıl ilk defa 4 Haziran’da İstanbul’da gerçekleştirdi.

Katılımcılarla geleceğe yönelik planlar ve yeni ürünler hakkında bilgilerin de paylaşıldığı organizasyonda, WD’nin üst düzey yetkililerinden Teknoloji Başkan Yardımcısı William Cain ve Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Richard E. Rutledge yer aldı.
Teknoloji Başkan Yardımcısı William Cain yaptığı sunumda depolama çalışmalarındaki yenilikler ve melez diskler konusunda yaşanan gelişmeler hakkında değerlendirmelerini paylaştı. William Cain’in sunum gösterimi ardından Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Richard E. Rutledge bir sunum gerçekleştirerek veri artışlarına yönelik geliştirilen yüksek kapasiteli çözümler ve bu ürünlerin piyasaya uyumluluğu hakkında detaylı bilgiler aktardı.
Organizasyonun önemi hakkında bilgi veren WD Türkiye Dahili Disklerden Sorumlu Ülke Müdürü Arkın Balıkçıoğlu, “WD’nin her sene dünyanın farklı ülkelerinde düzenlediği geleneksek toplantısını bu sene İstanbul’da gerçekleştirmesinden dolayı çok mutluyuz. WD’nin İstanbul’da olması Türkiye’ye verilen önemin de ne derece ciddi olduğunun göstergesidir.” şeklinde konuştu. WD’nin yatırımlarına da değinen Balıkçıoğlu, kurumların ve şahısların ihtiyaçlarını karşılayacak önemli yatırımların da devam edeceğini bildirdi.
WD Türkiye Markalı Ürünlerden Sorumlu Ülke Müdürü Sibel Şen,” WD’nin Türkiye’de olmasından son derece memnunuz. Türkiye üzerine odaklılık devam edecektir.” dedi.
WD’nin geniş ürün yelpazesinin tanıtıldığı zirve, Türkiye’nin öneminin vurgulanması ile 6 Haziran tarihinde son buldu.
ETİKETLER : WD

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics