Etkinlikler 20 MART 2013 / 10:22

Web 3.0 İstanbul Konferansı başlıyor

Dijital pazarlamada, sosyal medyada ve yeni ekonomide geleceğin eğilimleri, başarı öyküleri ve gücü Web 3.0 İstanbul Konferansı’nda masaya yatırılıyor.

Sayısal pazarlama alanında faaliyet gösteren profesyoneller, uzman akademisyenler, öğrenciler ve sayısal pazarlama iletişimine ilgi duyanlar 16 Nisan Salı günü İstanbul Sabancı Müzesi The Seed Etkinlik Merkezi’nde düzenlenecek Web 3.0 İstanbul Konferansı’nda bir araya gelecek. “Geleceği Şekillendirmek” temasının işleneceği Web 3.0 İstanbul Konferansı, dijital pazarlama ekosisteminin, ajans, şirket, basın ve akademik dünyanın uzman konuşmacılarının sunumlarına sahne olacak.

Teknolojinin en yenilikçi operatörü Avea’nın ana sponsorluğunda düzenlenecek etkinliğin moderatörlüğünü ve açılış konuşmasını ise “Taşlar Yerinden Oynarken – Dijital Pazarlamanın Kuralları” kitabının yazarı, gazeteci, Yardımcı Doçent Doktor Fatoş Karahasan yapacak.

Web 3.0 İstanbul Konferansı’nın, geleceğin eğilimlerini bugünden tanımaya odaklı olduğunu söyleyen Yardımcı Doçent Doktor Fatoş Karahasan etkinlik hakkında şunları söyledi:
“Gelişen mobilite ve sayısal imkanlar sayesinde her birimiz artık hayatı her zamankinden daha hızlı bir şekilde yaşıyoruz ve geleceğin gözümüzün önünden akıp gittiğini fark edemeyebiliyoruz. Bu nedenle, düzenlediğimiz etkinliğin bu yılki temasını “Geleceği Şekillendirmek” olarak belirledik. Konferansımız aracılığıyla her kesimden insanın sayısal pazarlama alanındaki yeni trendlere hakim olabilmesini ve interaktif mecraları özümseyebilmesini amaçlıyoruz. Sayısal dünyanın farklı alanlarından gelen konuşmacılarımızın interaktif sunumlarının yeni yaratıcı fikirlere ilham kaynağı olacağına inanıyoruz.”

Etkinlikte Avea adına konuşacak olan Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Yardımcısı Dehşan Ertürk ise konuşmasında; “Akıllı yaşam sağlayıcısı olarak mobilin hayatımızdaki yeri ve akıllı cihazların tüketim alışkanlıklarını nasıl değiştirdiği”, “Avea kullanıcılarının öne çıkan mobil internet kullanım profilleri ve yaşam tarzı içgörüleri” ve “Mobil 3.0 çerçevesinde geleceğe yönelik öngörüler ve markalar için yarattığı fırsatlar” konularına değinecek.  Etkinlik kapsamında düzenlenecek olan “Teknolojinin Ötesinde” konulu panele ise Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın, HP Türkiye Genel Müdürü Serdar Urçar ve SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin katılacak.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics