Etkinlikler 18 ARALIK 2012 / 10:27

Yaratıcılık Ödülleri için geri sayım

Ülkemizin ArGe’ye gönül vermiş, çalışmalarıyla ticari başarıyı yakalamış, değerli  şirketlerinin, özgün projelerinin yarıştığı; Türk Elektronik Sanayileri Derneği’nin (TESİD) tarafından düzenlenen ve bu yıl on  birincisi  gerçekleşecek olan  “Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri” 21 Aralık Cuma günü sahiplerini buluyor.

Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Fakültesi’ni 100. Kuruluş yılı  kutlamaları çerçevesinde bu yıl TESİD Ödülleri arasında  TESİD – Boğaziçi Üniversitesi 100. Yıl Jüri Özel Ödülü de yer alıyor.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Dr.Tayfun Acarer’in katılımıyla gerçekleştirilecek ödül töreni, 21 Aralık Cuma günü 17:00-19:30 arasında Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’da gerçekleşecek.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN