Etkinlikler 05 ARALIK 2013 / 14:11

Z Kuşağı anneleri buluşuyor

MOM-Z 2013 11 Aralık Çarşamba günü Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde düzenleniyor. Z kuşağı annelerini biraraya getiren MOM-Z etkinliği 3 salonda 3 farklı programda farklı platformlardan konuklar bir araya gelecek.
Ana salon programı z kuşağı annelerine farklı açılardan sesleniyor

İlk oturumun açılış konuşmalarını İnterpromedya Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Özel ve Eyüp Belediye Başkanı gerçekleştirecek. Banvit Kurumsal Gelişim ve İletişim Direktörü İlgi Görener “katkısız iletişim&katkısız sevgi” sunumunun ardından, moderatörlüğünü Oğuz Satıcı’nın yapacağı E-ticaret müşterisi anneler konulu panel düzenlenecek. Panele e-bebek.com CEO’su Halil Erdoğmuş, unnado.com CEO’su Göktüğ Okan Oğuz ve Danışman Atıf Ünaldı katılacak. İlk oturum Vestel Kurumsal İletişim Grup Müdürü Feza Turuçoğlu Erim’in Vestel sunumuyla son bulacak.
Ana konuşmacı Mom Central Başkan Yardımcısı Maria Guera’nın sunumuyla başlayacak olan ikinci oturum da Temel Aksoy moderatörlüğünde gerçekleştirilecek “İçerik kraliçedir” başlıklı panelle devam edecek. Medya Net Genel Müdürü Rima Erdemiz, Fikir Annesi’nin CEO’su Pınar Reyhan Özyiğit ve Vitringez.com CEO’su Natali Yeşilbahar’ın katılacağı paneli Philips Avent Pazarlama Müdürü Deniz Sezer ve Philips Tüketici Ürünleri Online & CRM müdürü Evren Toktaş’ın gerçekleştireceği “Anne Okulu” sunumu takip edecek. Banvit sponsorluğunda gerçekleştirilecek öğle yemeğinin ardından, başlayacak 3. Oturum Can Bebe& Ontex Global Pazarlama Müdürü Müge Hasbay Öztunç’ un “Deneyimli anneler nasıl konuştu” sunumuyla başlayacak. Ana konuşmacılardan Mom Central CEO’su Stacy DeBroff’un sunumuyla devam edecek ve ardından, İnternet Ekipler Amiri Serdar Kuzuloğlu "Z Babası ve Z Kocası olmak" başlıklı sunumunu yapacak.

Günün 4. Oturumunda ana konuşmacı olan Mom Central& Milenials Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Megan Maguire’in sunumunu Nestle Pure Life Marka Müdürü Burcu Sever’in Obeziteye karşı hareket zamanı başlıklı sunumu takip edecek.Yeni Dijital Kadın panelinde ise, Oyuncu Ayşe Tolga, Televizyoncu Özlem Gürses, İş Kadını Ayşe Kucuroğlu ve etkinliğin ünlü yüzü olarak müzisyen Gülben Ergen katılacak. Kapanış sunumunda Astrolog Hande Kazanova 2014 yılı astolojik beklentileriyle ilgili konuşacak.
Ebeveyn eğitimi
Kadir Has Üniversitesi Galata Salonu’nda gerçekleştirilecek Philips Avent Anne & Baba Okulu etkinliğinde doğum koçu, emzirme uzmanı, hamile eğitmeni, pedagog, psikolojik danışman, beslenme uzmanı, çocuk sağlığı uzmanı, e-ticaret ve yayın alanından uzmanlar sunum ve panellerle ebeveynlerle buluşacak.
"Ben okulu" girişimciliğe yönlendirecek
Değişen dünyada kadının dijital varlığı temasının işleneceği ben okulunda değişim uzmanları, okul öncesi eğitim uzmanları, beslenme uzmanları, e-ticaret girişimcileri, rv programcıları, iletişim danışmanları, avukat, gazeteciler katılımcılarla buluşuyor.
MOM-Z etkinliği Z kuşağı kadınların, annelik rolü çerçevesinde yeni dijital dünyada kendilerini konumlandırırken, uzmanlarla buluşmalarını, bilinçlenmelerini ve kendilerine yön bulmalarına yardımcı olmaya yönelik bir etkinlik. Kadınların, anne ve eş olma rollerinin dışında da, iş hayatına dahil olmaları adına e-ticaret girişimlerini “girişiyorum öyleyse varım” paneliyle örnek gösteriyor. MOM-Z’nin beslenme, pedagoji alanlarındaki bilinçlendirici duruşu da, sadece tüketen değil, düşünen ve üreten anne olmanın daha yetkin çocuklar yetiştirmenin anahtarı olduğunu gösteriyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics