Etkinlikler 04 MART 2013 / 10:30

Zirve, geleceğe ayna tutacakDünyadaki ekonomik ve siyasal güç ekseninin batıdan doğuya doğru kaymakta olduğu bir dönemden geçerken; bir zamanların “Eski Dünyası” üç kıta, Afrika, Asya ve Avrupa, dünyanın geleceğine yön vermek için yeniden sahneye çıkıyor. Şimdi, “Yeni Eski Dünya”nın zamanı. Ve İstanbul, eski zamanların bu en önemli kenti, yeni dönemin de güç merkezi olarak tekrar gündeme geliyor. Bilişim Zirvesi’13, yeni adını Yeni Eski Dünyanın (New Old World) baş harflerinden alıyor. NOW…

Yerli ve yabancı 6 bin katılımcı bekleniyor

İnterpromedya, bu yıl vizyonunu bölgesel sınırların da ötesine taşıyor ve Bilişim Zirvesi’ni üç kıtanın farklı coğrafya ve kültürlerinden iş ve teknoloji liderlerini İstanbul’da buluşturuyor. Küresel bir etkinlik olarak konumlandırılan ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’13’ün; konferansları, forumları, oturum ve seminerlerinde, eşleştirme / buluşturma ortamları, tanıtım alanları ve sosyal etkinliklerinde, altı binin üzerinde katılımcıyı bir araya getirmesi hedefleniyor.

Sayısal teknolojilerin vaat ettiği dönüşümün sosyal ve ekonomik yaşamda yol açacağı olası iyi ve kötü sonuçların, hararetli tartışmaların konusu olması kaçınılmaz gözüküyor. Öyle ya da böyle, tüm olumlu ve olumsuz etkileriyle, yeni ve farklı bir çağa doğru ivmesi artan hızla ilerliyoruz. Bu yılki Bilişim Zirvesi’nin ana teması da bu gerçeği yansıtıyor: “Daha hiçbir şey görmediniz!”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics