Bilişim Dünyası Finans 10 ŞUBAT 2016 / 10:39

Asseco SEE, Mısır’a da çözümler sunmaya başladı

Asseco SEE, Afrika’ya yazılım ihracatını sürdürüyor. Mısır’da faaliyet gösteren Global Leasing Company, Asseco SEE ile finansal-operasyonel kiralama çözümü LeaseFlex ile işbirliği yapıyor. Kurumların operasyonel verimliliklerini yükseltmelerini sağlayan çözüm, rekabet koşullarında avantajlar sağlıyor. Asseco SEE Ülke Müdürü Hatice Ayas, “Avrupa'daki 6’ıncı büyük yazılım firması olarak, stratejik bir pazar olan Afrika’da büyümeyi planlıyoruz. Afrika pazarı son derece umut vadeden ve hızla gelişen bir pazar. Geçtiğimiz sene Fas’ta faaliyet gösteren Maroc Telecommerce ile yapılan anlaşma neticesinde gelişmiş özellikleri, esnek mimarisi ve pazardaki dinamik ihtiyaçları karşılamaya uygun olan NestPay® ile hizmet vermeye başlamıştık. Bu çözümle ödeme sistemleri alanında yeni bir dönemin kapılarını araladık. Şimdi de Mısır’a LeaseFlex ile servis sağlıyoruz” dedi.

Finansal-operasyonel kiralama yönetimi için ideal çözüm
LeaseFlex, finansal ve operasyonel kiralama işlemleri için web tabanlı güçlü ve bütünleşik çözüm. Operasyonel verimliliği en üst seviyeye taşıyabilen LeaseFlex, kurumların; müşteriler, tedarikçiler ve bankalar ile web üzerinden güçlü ilişkiler kurabilmelerini mümkün kılıyor. Merkezi bir yönetim platformu olan çözüm, kurumlara operasyonel verimliliklerini en üst düzeye çıkartmaları için yardımcı oluyor. LeaseFlex kredi risk değerlendirmeleri için TCMB, KKB ve EGM Rehin verileri üzerinden online sorgulama olanağı sağlarken, çoklu dil ve çoklu para birimi desteğine, küresel uyumluluk için gerekli onay ve güvenlik fonksiyonlarına sahip. Modüler yapısı, müşteri ilişkileri yönetiminden (CRM) satış kanalları yönetimine, ödeme planı yönetiminden bütçe yönetimine kadar çeşitli fonksiyonları içeriyor.
Yapı, binden fazla kullanıma hazır fonksiyonu ile 3 ay gibi kısa bir sürede kuruluyor. Çözüm, müşteri yönetiminin kritik önem taşıdığı finansal ve operasyonel kiralama alanında, gelişmiş CRM altyapısı ile öne çıkıyor. LeaseFlex CRM modülü, tümleşik ve işletme çapında finansal işlevleri, gelişmiş CRM özellikleriyle birleştiriyor. Aynı zamanda, müşteri ve tedarikçi-bayi bilgi tabanını yönetiyor; satış ve pazarlama ekibinin görüşmeler, teklifler, toplantı raporları ve resmi veriler gibi tüm faaliyetlerini otomatik hale getiriyor.
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics