Bilişim Dünyası Finans 06 EYLÜL 2013 / 15:20

Boomads finans buluşmaları

Boomads Sosyal Medya Sektör Buluşmaları Point Hotel'de finans sektöründe sosyal medya konuşuldu. 

Blog ekosistemi genişliyorHürriyet Dünyası’nın Sosyal Medya Reklam Platformu Boomads,finans alanında gerçekleştirdiği Sosyal Medya Sektör Buluşmalarında , blogların 2011 Ocak ayından 2013’e kadar ikiye katlandığı ve bu yaygınlığın önemini vurgulandı.

Finansbank Genel Müdür Yardımcısı Kunter Kutluay  yenilikleri bloglar ve facebook gibi sosyal platformlardan paylaştıklarını, şikayet yönetimi ekiplerinin de 7/24 bu platformu kullanmasını önemli avantaj olarak değerlendirdi.

Bloglarda ve diğer sosyal paylaşım mecralarında, markalar hakkında konuşulanların içeriği kadar, kimin konuştuğunun ve nasıl etkiler bıraktığının da önemli olduğu ortaya kondu.

Boomads Satış Yönetmeni Irmak Handan , Mobi Wan Genel Müdürü İsmail Özdemir, Hürriyet Dijital Pazarlama Çözümleri Koordinatörü ve Boomads Kurucu Yöneticisi Haymi Behar gibi isimlerin katıldığı buluşmaya markalar, ajanslar ve finans, pazarlama reklamcılık alanlarında yayın yapan bloggerlar da toplantıya katıldı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN