Bilişim Dünyası Finans 04 MART 2016 / 10:24

Büyüme hedefleri paralelinde kadro da gelişiyor

Yeni nesil yazar kasa POS, terazi, barkod ve restoran otomasyon, termal yazıcı, dokunmatik POS terminali ve yazılım sektöründe yaklaşık 30 yıldır faaliyet gösteren Eray Teknoloji, kadro sayısını 80’e çıkardı.
1987 yılından bu yana bakkal, kasap, manav gibi küçük esnaftan orta boy market, restoran, benzin istasyonları gibi işletmelere ve büyük gıda zincirleri, organize perakendecilere kadar çok geniş bir müşteri portföyüne hitap eden Eray Teknoloji, pazar hedeflerine paralel olarak çalışan sayısını büyütüyor. Genel merkezi Ankara Öveçler’de yer alan Eray Teknoloji’nin Ankara Cebeci’de bir şubesi, İstanbul ve İzmir’de bölge müdürlükleri ve Türkiye’nin hemen her bölgesinde aktif 300’ü aşkın bayisi var. 2016 yılı itibarıyla bünyesine 12 yeni takım arkadaşı katan Eray Teknoloji, 47’si Ankara’da olmak üzere, toplam 80 çalışanıyla hizmet veriyor.
Eray Teknoloji Genel Müdürü Yakup Demir de, “2016’da yeni nesil ödeme kaydedici cihaz değişimleri konusundaki büyük beklentimiz ve detaylı hazırlıklarımız var” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN