Bilişim Dünyası Finans 28 ŞUBAT 2013 / 12:49

Cardtek, Ortadoğu’da yerini aldı

Ödeme sistemlerinin küresel çözüm sağlayıcısı Cardtek Group; Ortadoğu ve Afrika pazarını Dubai merkezli Cardtek Middle East ile yönetecek. Böylece uluslararası faaliyetlerini Dubai’de açtığı yeni ofisiyle genişleten şirket, Cardtek USA’in ardından Dubai’deki yeni oluşumu Cardtek ME ile küresel pazardaki etkinliğini artırmaya devam ediyor.

Cardtek Group Genel Müdür Yardımcısı Gökhan İnönü, grup olarak 45 ülkede faaliyet gösteren bir iş ortağı ağına sahip olduklarını belirterek, “Çözümlerimizi dünyanın her yerine aynı standartlarda, en yüksek marka bilinci ve kurum kültürümüzle taşımak için bölgesel olarak da yapılanmaya devam ediyoruz” bilgisini verdi. İnönü, yerel ekipler sayesinde hem iletişimden kaynaklanabilecek sorunların önüne geçilebildiği hem de müşterinin ihtiyaç duyduğu her an yanında olabildiklerini vurguladı.

Öte yandan, Cardtek Middle East; Cardtek Group’un 2013 stratejik hedefleri paralelinde bölgesel yapılanmasının ilk adımını oluşturuyor. Bu oluşumu Avrupa’da ve CIS Bölgesi’nde (Commonwealth of Independent States-Bağımsız Devletler Topluluğu) açacağı yeni şirketlerle sürdürecek olan Cardtek Group, faaliyet alanını Türkiye dışında genişletmeye devam edecek.
ETİKETLER : Cardtek Group Cardtek ME

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics