Bilişim Dünyası Finans 29 EKİM 2013 / 08:49

Dassault Systèmes büyümeye devam ediyor

Dassault Systèmes 3. Çeyrekte de büyümesini sürdürdü.Dassault Systèmes büyümesini sürdürüyor. Üçüncü çeyrek ve geçen 9 ayın denetimden geçmemiş mali raporlarını açıkladı. 2013 yılının ilk 9 ayındaki net operasyon nakit akışı 428 milyon Avro olarak belirlendi.  Şirket küresel olarak üçüncü çeyrekte yüzde 4’ lük, yılın ilk 9 ayında ise yüzde 6’ lık bir büyüme yakaladı.

Dassault Systèmes Başkan ve CEO’su Bernard Charlès sonuçlarla ilgili şu yorumları yaptı: “Müşteriler yatırım kararlarını değerlendirirken daha çok zamana ihtiyaç duyarken, daha üstün ürün deneyimleri yaşatmak ve işletmelerini geliştirme ihtiyacını her zamankinden daha çok hissediyorlar. En önemlisi ise, 3DEXPERIENCE stratejimiz ve işletme girişimlerimizle daha da ileriye gidiyoruz. İşletme girişimlerimiz, satış alanında sektörlerimizi, ürün eğitimlerimizi ve selektif bölgesel büyümemizi artırmak, işletme ve finansal yönetim alanında devamlı operasyonlarımızı geliştirmeye odaklanmak ve araştırma ve geliştirme alanında yaptığımız iyileştirmelerdir.”

Charlès sözlerini şöyle sürdürdü: “Tanıtımını yaptığımız Bulut Endüstri Çözüm Deneyimleri müşterilerimizden çok iyi geri bildirimler alıyor. Yeni kullanıcı deneyimlerimizden IFWE Compass’e geçmenin sağladığı kolaylık ile müşterilerimiz 3DEXPERIENCE platformumuzu gerçek bir iş platformu olarak kullanabiliyor.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN