Bilişim Dünyası Finans 23 MAYIS 2014 / 10:55

Fiyatlar otomatik yenileniyor

Çeşitli finansal ürünler için piyasada oluşan değişimlere karşı geliştirilen fiyat stratejilerinin hızla uygulanabildiği inter-Pricing, bankacılık sektöründe büyük ses getirdi.Fiyat tanımlama kriterlerindeki zenginlik sayesinde, fiyat farklılaştırma stratejilerinin hızlı bir şekilde uygulanabiliyor. 

inter-Pricing, müşterinin profiline, segmentine, potansiyeline, demografik özelliklerine, bankaya getirisine, pazarlanan ürün özelliklerine, şube/bölge lokasyonlarına ve ürün satış kanallarına göre fiyatlama yapılabilmesini sağlıyor. Ayrıca,  Pazarlama ekiplerinin  düzenlediği kampanyalar için  özel fiyat tanımlaması yapılmasını sağlıyor.

inter-Pricing ile, bankaların hazine bölümleri tarafından hesaplanan maliyet oranlarıyla fiyat tanımlarının ilişkilendirilmesi sağlanıp, pazarlama ekiplerinin bu maliyet değişimlerinin fiyat tanımları üzerindeki etkilerini kolay bir şekilde yönetebiiyor ve otomatik fiyat güncellemeleri sağlıyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN