Bilişim Dünyası Finans 15 TEMMUZ 2014 / 16:07

İşler değişmeden bilgisayarını değiştir

Intel ve Finansbank, KOBİ’lerin yeni teknolojiyi kullanmaları için güç birliği yapıyor. Finansbank’ın, KOBİ ve esnaflara sunduğu Bilgisayar Kredisi ile eski bilgisayarları Intel işlemcili bilgisayarlarla değiştirmek kolay.

Finansbank, KOBİ müşterilerine özel Intel, Microsoft ve Kobipazari.com işbirliğiyle sunulan kredi fırsatı tüm KOBİ’leri eski bilgisayarlarını yenilemeye davet ediyor. KOBİ’lere ve esnaflara farklı koşullarda 20.000 TL’ye kadar kullanılabilecek Finansbank Bilgisayar Kredisi sayesinde, KOBİ’ler için tüm işletmenin bilgi işlem alt yapısını yenilemek kolaylaşıyor.

Finansbank’ın desteğiyle kobipazari.com üzerinden gerçekleşen kampanyada, Casper ve HP’nin Windows Pro ve Windows 8.1 işletim sistemli, Intel işlemcili modelleri KOBİ ve esnaflara sunuluyor. KOBİ’ler, iş süreçlerini hızlandıracak özelliklere sahip Intel işlemcili Casper ve HP bilgisayarlara yüzde 20’ye varan indirimli fiyatlarla sahip olabiliyorlar.

Kampanya, üretici garantisi ve ücretsiz kargo gibi olanaklar ile beraber farklı ödeme koşullarını sunuyor. KOBİ’ler Intel teknolojisiyle yeniledikleri bilgisayarları için 36 aya kadar vadeli uygun koşullu Finansbank Bilgisayar Kredisi ile taksitlendirme yapabiliyorlar. Ayrıca, Finansbank kredi kartlarına peşin fiyatına 9 taksitle ödeme imkanı da sunuluyor. 25 Haziran 2014 tarihinde başlayan ve 200’ü aşkın Casper ve HP bayisinin destek verdiği kampanya, www.kobipazari.com üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olacak.
ETİKETLER : finansbank Intel KOBİ
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN