Bilişim Dünyası Finans 18 ŞUBAT 2016 / 11:15

KOBİ’lere eğitim fırsatı

Yapı Kredi, geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği www.yapikredikobi.com.tr sitesinde KOBİ’lerin dijital dönüşümüne destek vermek için online eğitim platformu bilisim.tv ile anlaştı.
Yapı Kredi KOBİ müşterileri, Microsoft Office programları, sosyal medya, Windows, Apple, Android işletim sistemlerinin kullanımlarına dair bilisim.tv tarafından hazırlanan videolara www.yapikredikobi.com.tr üzerinden ulaşabiliyor. Ayrıca bilişim.tv ile Yapı Kredi arasındaki anlaşma kapsamında kullanıcılara özel üyelik indirimleri de sunuluyor. Buna göre 5 Şubat - 5 Nisan 2016 tarihleri arasında kullanıcılar, yapikredikobi.com.tr sitesine üye olduktan sonra kampanya detay sayfası üzerinden alacakları kampanya koduyla bilisim.tv yıllık üyelik ücretinde yüzde 70 indirim kazanıyor. bilisim.tv’ye hem bireysel hem de iş yerleri olarak üye başvurusunda bulunulabiliyor.
Ayrıca www.yapikredikobi.com.tr  sitesinde işlerini e-ticarete dönüştürmeyi düşünenlere özel bilgiler sunuluyor.  
 
ETİKETLER : KOBİ Yapı Kredi

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN