Bilişim Dünyası Finans 01 TEMMUZ 2014 / 10:03

KOBİ'lere teknolojik destek geliyor

Türk Telekom ve Inveon, Telekobi platformunda KOBİ'lere teknolojik destek veriyor.Teknolojiyi faydaya dönüştüren Inveon tarafından geliştirilen ve Türk Telekom Online İş Ortağı olan Telekobi, KOBİ’lere teknolojik rehberlik sağlayacak. Telekobi platformunda ve Türk Telekom’un KOBİ’ler için özel  ürünleri için  de güvenle ve avantajlı başvurular yapabilecek. Platformda KOBİ’lere teknoloji danışmanlığı, ücretsiz mobil modem, sigorta hizmetleri, güvenlik sistemleri, özel üyelikler ve avantajlı tarifeler ile çevrimiçi pazarlama desteği sunuyor.

Inveon’un yönetici Ortağı Yomi Kastro, “Bugün birçok küçük ve orta işletme, kısıtlı iş ve finans gücü nedeniyle kendilerine fayda sağlayacak teknolojik gelişmelerden ve desteklerden haberdar olamıyor. Telekobi platformunu tam olarak bu ihtiyacı karşılamak üzere oluşturduk. Telekobi ile işletmeler teknolojinin getirileri ile zamandan kazanarak rekabet avantajı yaratabilir, bütçelerini etkin bir şekilde kullanmayı öğrenebilir. İşletmeler, ihtiyacı olan teknolojik ürünleri inceleyip satın alabilir, KOBİ’lere özel sigorta seçeneklerinden haberdar olabilir ve stratejik hedeflerini belirleyerek hayallerini gerçekleştirebilirler” dedi.

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN