Bilişim Dünyası Finans 03 MART 2016 / 10:13

Multinet Up, web sitesini yeniledi

Akıllı ödeme çözümleri şirketi Multinet Up ürün ve hizmetlerini tanıttığı, iş ortaklarına yönelik bilgi verdiği ve birçok online işlemin yapılabildiği kurumsal web sitesini yeniledi. Yeni sitede UX verilerine dayanarak, modern tasarım anlayışına uygun, kullanıcı dostu ve yeni tasarım eğilimlerini bünyesinde barındıran bir arayüz tasarlandı.
Yenilenen Multinet web sitesinde ürünler daha ön plana çıkartılırken, ürün detay sayfaları güçlendirildi. Ayrıca kullanıcı ara yüzü tasarımında Multinet Up kullanıcılarının kullanım alışkanlıklarına uygun kategori düzenlemeleri ve her kategori için oluşturulan alt başlıklarda sayfa çalışmaları yapıldı. Kampanyalara göre banner tasarımları ve içerikleri hazırlanarak, bu alanlar da kullanıcılar için daha rahat hale getirildi. Web sitesinin tasarımı yapılırken, kullanıcı görüşmeleri ve analizleri sonucunda kullanıcı ihtiyaçları belirlendi ve bu ihtiyaçları tam olarak karşılayacak müşteri deneyimi hazırlandı.  
Yeni web sitesinin en önemli özelliklerinden biri de engellilerin kullanmasını kolaylaştıran uygulamalar. Bunlar arasında, görme engelliler için gerçekleştirilen sesli uygulamalar öne çıkıyor.
 
ETİKETLER : Multinet Up

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics